wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

thumb big 258x195 c1aa

 

 08 грудня 2018 року кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організовано й проведено ІІІ (обласний) етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс відбувся в приміщенні Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

У змаганні юних знавців і шанувальників рідного слова взяли участь 206 учнів і студентів навчальних закладів Миколаївщини, зокрема: 174 учні закладів загальної середньої освіти (5–11 класи); 11 студентів закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації; 11 студентів закладів вищої освіти ІІI–IV; 10 студентів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Побували на святі й запрошені викладачі закладів вищої, професійної освіти, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, які щедро діляться своїми знаннями зі своїми вихованцями.

Під час урочистого відкриття конкурсу учасників привітали: Наталія Сокульська, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації; Василь Шуляр, директор МОІППО, заслужений учитель України; Дмитро Кремінь, член Національної спілки письменників України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, голова журі конкурсу; Діна Діордіца, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО.

Бадьорого настрою конкурсантам і гостям додали виступи талановитих солістів Миколаївського коледжу культури й мистецтва та Державного будинку художньої творчості міста Миколаєва. Неабияке захоплення викликало у присутніх креативне привітання кожної команди-учасниці. Завершилася урочисте відкриття патріотичним флешмобом «Об’єднані Шевченковим словом», який активізував усіх присутніх у залі. Під звучання пісні «Рідний край» його провели студенти Миколаївського коледжу культури й мистецтва.

Для керівників команд Анастасія Кузнєцова, старший викладач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, провела практикум «Лексико-граматичні особливості професійного мовлення сучасного вчителя-філолога».

Після концертної частини учасники виконували конкурсних завдань.

Щиро вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу IX Міжнарожного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка!

 

5 клас

І місце

Єфімофська Софія, учениця Баштанської загальноосвітної школи І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради;

Черненко Вероніка, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

 ІІ місце

Лозенко Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Мішкевич Ірина, учениця Солончаківського навчально - виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів - дошкільного навчального закладу» Очаківського району;

Кулішова Злата, учениця Доманівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Доманівської селищної ради.

ІІІ місце

Дрозач Алєся, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Герман Тетяна, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради;

Звєкова Вікторія, учениця Білоусівського закладу загальної середньої освіти Дорошівської сільської ради Вознесенського району;

Гошко Дар’я, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради;

Піханова Дар’я, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради;

Підвисоцький Богдан, учень Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III ступенів  № 1 Кривоозерської районної ради;

Палій Анна, учениця Костянтинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

 

6 клас

І місце

Катеринич Домініка, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Майорова Ангеліна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

ІІ місце

Шульга Кароліна, учениця Лупарівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Галицинівської ОТГ Вітовського району;

Дубінко Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

Соколан Карина, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

 ІІІ місце

Хода Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Веремеєнко Аліна, учениця Трихатського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району;

Гідик Інна, учениця Новоолександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

Туровець Діана, учениця Новобузької гімназії загальноосвітнього навчального закладу ІІ–ІІІ ступенів Новобузької районної ради;

Кравчук Анастасія Сергіївна, учениця Новоолександрівського НВК  І-ІІ ступенів – КЗБСЩ Доманівської районної ради;

Костюк Аліна, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради;

Стремецький Володимир, учень Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської  міської ради;

Благоразумна Марина, учениця Опорного навчального закладу Веселинівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради;

Божко Ігор, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 44 Миколаївської міської ради;

Боковая Катерина, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради;

Змунчило Валерія, учениця Підгороднянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Вицька Наталія, учениця  Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Очаківської міської ради.

 

 7 клас

І місце

Шепелевич Алєся, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області;

Александрова Анна, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

ІІ місце

Сподін Данило, учень Опорного навчального закладу «Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради;

Григоращенко Марина, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

Шепель Діана, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

Урсул Вікторія, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради;

Корсун Вікторія, учениця Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради;

Мовчан Крістіна, учениця Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради;

Антонюк Єлизавета, учениця Мішково-Погорілівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради;

Шліхар Олександра, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради;

Зуб Анастасія, учениця Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради;

Єлістратова Олександра, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта;

Слободяник Анастасія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 24 Миколаївської міської ради.

Самойленко Вікторія, учениця Новобузької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.

                                                       

8 клас

І місце

Конишева Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Хмельна Вікторія, учениця Миколаївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради;

ІІ місце

Марковська Анастасія, учениця Надбузької загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району;

Рижик  Володимир, учень Баштанської гімназії Баштанської міської ради Баштанського району;

Кущова Ірина, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської міської ради;

ІІІ місце

Гарькава Ірина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Романенко Вікторія, учениця Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III

ступенів № 1 Кривоозерської  районної ради;

Маслова Яна, учениця Опорного навчального закладу «Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради;

Іщенко Катерина, учениця Миколаївська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради;

Федченко Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Ковальова Альона, учениця Покровської  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської районної ради; 

Крюкова Аліна, учениця Анатолівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

 

9 клас

І місце

Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

ІІ місце

Козачок Єлизавета, учениця Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школи І–ІІІ ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради;

Попова Вікторія, учениця Полігонівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;

Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської загальноосвітньої школи     І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;

 ІІІ місце

Ворона Соломія, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради;

Лукіянчук Михайло, учень Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III   ступенів № 1 Кривоозерської районної ради;

Ольховська Катерина, учениця Мигіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Баглюк Уляна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи  № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

Вагіна Анастасія, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради;

Обелець Анастасія, учениця Гімназії селища Братське Братської районної ради;

Семенчова Анна, учениця Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради;

Черкес Катаріна, учениця Радсадівського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району;

Басич Даніела, учениця Арбузинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 імені О. Закерничного  Арбузинської селищної ради Миколаївської області;

Городецька Владислава, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради;

Бібікова Софія, учениця Новоодеської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської районної ради;

10 клас

 І місце

Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Жук  Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

ІІ місце

Донець Діана, учениця Кривоозерської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 Кривоозерської районної ради;

Худякова Марина, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради;

Богуславська Анастасія, учениця Баловненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоодеської районної ради;

ІІІ місце

Панкратова Тетяна, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;

Гордійчук Владислава, учениця Первомайської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради;

Павлункова Софія, учениця Южноукранської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради;

Сліпченко Юлія, учениця Радсадівського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району;

Вацик Аліна, учениця Комунального закладу освіти «Арбузинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка» Арбузинської селищної ради;

Левченко Марія, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради;

Кобізюк Тетяна, учениця Підгороднянської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;

Сера Марина, учениця Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради;

Фоміна Поліна, учениця Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради.

 

11 клас

І місце

Майорова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Кондратюк Анастасія, учениця Куцурубської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району;

ІІ місце

 Жоржа Ірина, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 11 Миколаївської міської ради;

Терещук Матвій, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради;

Ніколаєнко Андрій, учень Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради;

Хроленко Анастасія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце

Спасенко Анастасія, учениця Комунального закладу освіти «Арбузинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка» Арбузинської селищної ради;

Бескровна Тетяна, учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради;

Клобудський Дмитро, учень Миролюбівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради ;

Коновалова Аннаїт, учениця Мішково-Погорілівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;

Кушнір  Євгенія, учениця Баштанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів   № 1 Баштанської міської ради;

Рогова Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

 

Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

І місце

Ткачова Валерія Олегівна, учениця Миколаївського професійного суднобудівного ліцею;

ІІ місце

Кліманська Катерина, учениця Миколаївського професійного промислового ліцею;

ІІІ місце

Крижановська Оксана,  учениця Вознесенського професійного аграрного ліцею;

Смірнов Володимир, учень   Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва

Харчишина Анна, учениця Єланецького професійного аграрного ліцею.

 

Заклади вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації (негуманітарний профіль)

І місце

Садовська Надія, студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

ІІ місце

Гайдук Яна, студентка Миколаївського  базового  медичного  коледжу.

ІІІ місце

Кальчев Сергій, студент Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

Григораш Ксенія, студентка Миколаївського коледжу музичного мистецтва.

 

Заклади вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації (гуманітарний профіль)

І місце

Савченко Микола, студент ІІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузького педагогічного коледжу».

ІІ місце

Гордієнко Ірина Віталіївна, студентка ІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузького педагогічного коледжу».

ІІІ місце

Козловська Дар’я, студентка ІІ курсу Комунального вищого навчального закладу «Новобузького педагогічного коледжу».

 

Заклади вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації

(негуманітарний профіль)

І місце

Пилипчук Олександр, студент ІІ курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

 ІІ місце

Льоткіна Тетяна, студентка І курсу Миколаївського національного аграрного університету;

Дудка Вікторія, студентка ІІ Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

ІІІ місце

Юрченко Ірина, студентка ІІ курсу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова;

Купенко Анастасія, студентка ІІ курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 

Заклади вищої освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації (гуманітарний профіль)

І місце

Олійник Оксана, студентка ІV курсу Миколаївського національного університету імені О. В. Сухомлинського.

ІІ місце

Марчак Андріана, студентка ІV курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

ІІІ місце

Самунь Єлизавета, студентка ІV курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.zoofirma.ru/