wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

18 грудня 2018 року кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти на базі гімназії № 1 Первомайської міської ради (вул. Театральна, 26) проведено виїзний День «Готуймося до Нової української школи» для вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» міста Первомайська.

Науково-теоретичну частину заходу презентаційним виступом розпочала Галина Гич, завідувачка кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, яка ознайомила учителів з особливостями поведінки учнів ХХІ століття як здобувачів освіти.

Цікавим був виступ спеціально запрошених на захід учителів-методистів української мови і літератури Лариси Третякової та Валентини Ворошилової (Новоодеська гімназія № 1), які продемонстрували авторські прийоми й засоби навчання на прикладі текстів «нової природи».

Роботу практико орієнтованого модуля організовано за фаховими напрямами.

Для вчителів української мови і літератури було проведено дві майстерки. Завідувачка кафедри Галина Гич продемонструвала учителям новий цікавий прийом унаочнення освітньої інформації у форматі мемів («Меми на уроках української мови і літератури»). Доцентка кафедри Дарія Лукьяненко ознайомила з прийомами активного читання лінійних текстів («Свідоме читання» Василя Сухомлинського: міф чи реальність для «цифрових аборигенів»). Методистка кафедри Діна Діордіца надала учителям методичну консультацію «Компетентнісно-діяльнісний урок української літератури за вимогами Нової української школи».

З учителями зарубіжної літератури працювали Анастасія Кузнєцова, старша викладачка кафедри (практикум «Професійна перевірка творчих робіт на уроках зарубіжної літератури») та Ганна Пономаренко, методистка кафедри (методична консультація «Компетентнісно-діяльнісний урок зарубіжної літератури за вимогами Нової української школи»).

Учителів мистецької галузі завідувачка кафедри Галина Гич ознайомила з можливостями використання текстів «нової природи» як одного з інструментів компетентнісно-діяльнісного уроку мистецтва.

З учителями мистецької галузі працювали методист кафедри Дмитро Крик та запрошені колеги – учитель мистецтва з міста Вознесенська Павло Руденко (ЗОШ № 8 Вознесенської міської ради) й методистка Ольга Руденко (Науково-методичний центр Вознесенської міської ради), які провели майстер-класи з образотворчого та музичного мистецтва для учителів початкових класів.

Учасники заходу ознайомилися з новими роботами доктора педагогічних наук Василя Шуляра, директора Миколаївського ОІППО: монографією «Учитель Василь Сухомлинський: уроки на завтра …(від школи Василя Сухомлинського до Нової української школи)» та «Абеткою літературознавства» для початкової школи.

Окрім презентаційних виступів, члени кафедри підготували для учителів методичні матеріали у форматі електронних кейсів, з якими педагоги зможуть працювати самостійно.

Захід, у якому взяли участь 112 учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, образотворчого і музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» міста Первомайська, відбувся у творчій і натхненній атмосфері.

 • DSCN9310_RESULT
 • DSCN9315_RESULT
 • DSCN9341_RESULT
 • DSCN9343_RESULT
 • DSCN9347_RESULT
 • DSCN9351_RESULT
 • DSCN9379_RESULT
 • DSCN9386_RESULT
 • DSCN9392_RESULT
 • DSCN9396_RESULT
 • DSCN9405_RESULT

Simple Image Gallery Extended

 

http://www.zoofirma.ru/