ШУЛЯР ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

 Посада: директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, професор кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти

Науковий ступінь: доктор педагогічних наук

Учене звання: доцент

Інші звання: заслужений учитель України, «Учитель року – 2000», «Відмінник освіти України».

Освіта: 1981 року закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут імені В. Г. Бєлінського за спеціальністю «Українська мова і література».

Кандидатська дисертація: «Підготовка майбутнього вчителя літератури до конструкторсько-технологічної професійної діяльності» за спеціальністю «Теорія і методика навчання (українська література)», 2004 рік.

Докторська дисертація: «Теоретико-методичні засади сучасного уроку української літератури в основній і старшій школі (спеціальність: 13.00.02 – теорія та методика навчання (українська література)», 2015 рік.

Член редакційної колегії журналів «Українська література в загальноосвітній школі», «Дивослово» (Українська мова й література в навчальних закладах), «Вересень. Науковий часопис» (МОІППО).

Коло наукових інтересів:  методика літератури в середній і вищій школі; вивчення літератури в системі профільної диференціації; літературна освіта в системі дошкілля та початкової школи; стратегії сучасного уроку літератури; філософія літературної освіти та сучасного уроку; ноосферна освіта і сучасний педагогічний процес; формування компетентних суб’єктів літературної освіти; розвиток професійно-фахової компетентності словесника в системі підвищення кваліфікації; ІТ-технології в системі літературної освіти; медіаосвіта і сучасний читач; бібліотечна та музейна педагогіка; ідеї Василя Сухомлинського в методиці літератури; методика літературного краєзнавства та ін.

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

          


234

ТРУБНІКОВА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Посада: Заступник директора з науково-педагогічної роботи 

Освіта: У 1983 році закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут імені

В. Г. Бєлінського за спеціальністю «Математика»

Сфера наукових інтересів: Науково-методичний супровід упровадження ЗНО і моніторингу якості освіти в регіоні, робота з обдарованими дітьми

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

 


ЗАХАР ОЛЬГА ГЕРМАНІВНА

Посада: Заступник директора з науково-педагогічної роботи 

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Освіта:

У 1996 році закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут імені В. Г. Бєлінського за спеціальністю "Математика".

У 2007 році закінчила магістратуру Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти за спеціальністю "Управління навчальним закладом"

Кандидатська дисертація: "Методична система підвищення кваліфікації вчителів інформатики із застосуванням технологій дистанційного навчання" за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти, 2016 р.

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології в освіті, інновації в післядипломній педагогічній освіті

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.СТОЙКОВА ВІКТОРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Посада: Заступник директора з науково-педагогічної роботи

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Освіта:

Кандидатська дисертація: 

Сфера наукових інтересів: 

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top