Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 11 | 2017
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід14-15 листопада 2017 року відбудеться обласний семінар «Протидія антисемітизму, ромофобії, упередженням та ворожнечі»

Ha виконання Державного стандарту базової повної загальної середньої освіти, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, у рамках договору про співробітництво Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Громадської організації «Український центр вивчення історії Голокосту» 14-15 листопада 2017 року на базі МОІППО проводитиметься  обласний  семінар «Протидія антисемітизму, ромофобії, упередженням та ворожнечі».

 Захід відбудеться у рамках Проекту з поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії, який упроваджується Українським центром вивчення історії Голокосту за сприяння Фундації «Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє» та у співпраці з регіональними навчальними закладами.

Учасники Семінару матимуть змогу ознайомитися з науково-теоретичними  напрацюваннями, методичними рекомендаціями та позитивним досвідом протидії різним формам ворожнечі та упередженням у сучасному українському суспільстві, а також отримати навчальні матеріали для застосування у подальшій роботі.

Початок роботи 14 листопада о 10.00. Реєстрація учасників із 09.30. Місце проведення: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Вкладення:
Скачати цей файл (лист.pdf)лист.pdf[ ]185 Кб
Скачати цей файл (наказ.pdf)наказ.pdf[ ]152 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання