Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідВідбувся обласний презентаційний семінар «Упровадження інформаційно-просвітницької протиалкогольної програми «Сімейна розмова» у Миколаївській області»

img 6220 resultВідповідно до Плану заходів щодо розвитку психологічної служби системи освіти Миколаївської області на період до 2017 року, річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою забезпечення координації та методичного супроводу учасників програми «Сімейна розмова» 25 квітня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний презентаційний семінар «Упровадження інформаційно-просвітницької протиалкогольної програми «Сімейна розмова» у Миколаївській області».

Роботу семінару відкрила Півень Галина Григорівна, заступник директораз науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Семінар відбувся за участі Сосновенко Наталії Василівни, наукового співробітника УНМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України. У ході роботи семінару нею розкрито питання координування зусиль практичного психолога, класного керівника та батьків у питаннях свідомого ставлення дітей до власного здоров’я. Також Наталія Василівна відзначила досягнення фахівців психологічної служби Миколаївської області у напрямі впровадження інформаційно-просвітницької протиалкогольної програми «Сімейна розмова».

У рамках семінару було презентовано досвід упровадження програми на базі ЗОШ І – ІІІ ступенів № 42, 56 м. Миколаєва та навчальних закладів міст Первомайська, Южноукраїнська, Вітовського та Снігурівського районів, зокрема:

  • презентація адаптованих до програми вправ профілактичного спрямування;
  • ознайомлення із досвідом упровадження системи постійно діючих виховних протинаркотичних і протиалкогольних профілактичних занять для учнів 7-х та 8-х класів;
  • презентація роботи учнівських агітбригад та соціальної реклами;
  • представлення досвіду роботи в напрямі формування батьківської компетентності з питань профілактики вживання учнями алкогольних та психоактивних речовин.

Кульмінаційним моментом заходу став виступ учнів агітбригади Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради «Ми обираємо здоров’я – ми обираємо життя», який підготувала практичний психолог Моргун Марія Сергіївна.

Учасники заходу отримали доступ до електронних версій інформаційно-методичних матеріалів програми та методичну підтримку щодо її реалізації.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання