Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід27 квітня 2017 року відбулося засідання обласної творчої лабораторії «Формування здоров’язбережувальних компетенцій у процесі вивчення предмета «Основи здоров’я».

20170427 093641 result27 квітня 2017 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради кафедрою психолого-педагогічної освіти та медіадидактики Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організовано та проведено засідання обласної творчої лабораторії «Формування здоров’язбережувальних компетенцій у процесі вивчення предмета «Основи здоров’я».

На початку засідання Погорєлова Любов Валентинівна, методист кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, звернула увагу на основні аспекти формування здоров’язбережувальних компетенцій учнівської молоді в контексті Нової української школи.

Про конфліктологічну компетентність як чинник професіоналізму вчителя основ здоров’я повідомив Єщенко Павло Ігорович, методист навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час практичної частини заходу учасники відвідали урок основ здоровя у 8 класі на тему «Захист від кримінальних небезпек. Допустима самооборона» (Городищенко Тетяна Леонідівна, учитель основ здоровя Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради).

Подальша робота лабораторії проходила у формі методичного діалогу з обміну досвідом роботи учасників творчої лабораторії щодо специфіки викладання предмета «Основи здоровя».

Обговорено такі питання:

  • аналіз електронних версій підручників за новою навчальною програмою (9 клас);
  • особливості вивчення окремих тем за новою навчальною програмою з основ здоровя у 9класі;
  • використання сучасних ІКТ на уроках основ здоровя (зокрема – застосування інтернет-ресурсу «LearningApps»).

За результатами засідань творчої лабораторії заплановано підготовку збірки на допомогу вчителю основ здоровя. Між педагогами розподілені завдання, що полягають у розробці методичних і дидактичних матеріалів для вчителів щодо викладання предмета в 9 класі за новою навчальною програмою.

У засіданні лабораторії взяли участь керівники районних/міських методичних об’єднань, учителі основ здоров’я ЗНЗ Миколаївської, Вознесенської, Первомайської міських рад, Новоодеської, Очаківської, Березанської, Снігурівської та Веселинівської районних рад.

Педагоги відзначили важливість обміну досвідом для використання напрацювань учителів області у своїй практичній діяльності.

Членів лабораторії зацікавив досвід роботи Городищенко Тетяни Леонідівни із проблеми впровадження здоровязбережувальних технологій у навчально-виховний процес із основ здоровя. Кожен учасник лабораторії отримав методичні матеріали на електронних носіях, демоверсії підручників за новою програмою для 9 класу, а також збірку матеріалів творчої лабораторії.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання