Єдина Країна! Единая Страна!
 
22 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПроведено міжрайонний семінар із проблеми «Суспільна солідарність і партнерство в національно-патріотичному вихованні»

18 травня 2017 року на базі Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради кафедрою психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО проведено міжрайонний семінар із проблеми «Суспільна солідарність і партнерство в національно-патріотичному вихованні».

У заході взяли участь методисти із виховної роботи Р(М)МК (центрів), заступники директорів шкіл із виховної роботи, педагоги-організатори і класні керівники Новобузького, Баштанського, Казанківського районів.
Розпочався захід музичною композицією «З Україною в серці» у виконанні учительського театрального колективу «Позакласний час», керівником якого є Назарій С. В., методист із виховної роботи Новобузького РЦОЗО Новобузької районної ради.

Тюпа А. І., методист кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО, зазначила, що справжній патріот – це людина, яка знаходиться на високому рівні свого особистого та соціального розвитку, відзначається сформованістю громадянських і духовних цінностей, бачить труднощі, помилки, готова долати перешкоди та пов'язати свою долю з долею Батьківщини. Саме таких особистостей сьогодні потребує наша країна: небайдужих, активних, прагнучих до змін і готових до їх реалізації.

Вітковська О. Д., методист кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО, акцентувала увагу на сутності, базових складниках почуття патріотизму та концептуальних засадах національно-патріотичного виховання.

Назарій С. В., методист із виховної роботи Новобузького РЦОЗО Новобузької районної ради, наголосила на важливості патріотичного виховання молоді та ознайомила присутніх із досвідом роботи в цьому напрямі навчальних закладів району. Наталя Василівна зазначила, що тема патріотизму дуже важлива в сучасному вихованні молоді й вона ні в якому разі не повинна бути другорядною.

Яскравою подією заходу став традиційний парад вишиванок серед учнів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів м.Новий Буг. Дійство завершилось флешмобом «Вишиванка – генетичний код нації».

У практичній частині семінару Вітковська О. Д., методист МОІППО, та Строїнова Г. В., заступник директора з виховної роботи Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 ім. О. Ольжича Миколаївської міської ради, провели тренінг за програмою «З Україною в серці», відпрацювали впровадження чотирьох етапів виховання почуття патріотизму.

Підбиваючи підсумки, учасниками заходу здійснено активне обговорення сутності, принципів і засобів ефективної побудови системи національно-патріотичного виховання, стратегічних напрямів роботи районних методичних об'єднань у 2017–2018 навчальному році.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання