Єдина Країна! Единая Страна!
 
22 | 02 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОсвітяни здійснюють підготовку до реалізації основних ідей Концепції нової української школи

Час пролетів швидко….

Протягом 06-10 червня 2017 року на базі пансіонату «Надія» (м. Очаків, Миколаївської області) 60 учасників із різних регіонів України проходили навчання на Всеукраїнському науково-практичному семінарі та курсах з теми: «Інноваційне проектування навчально-виховного процесу за педагогічною технологією «Росток» в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».Головна мета технології – формування здібностей до саморозвитку та самореалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу до навчання і виховання.

У цьому навчальному році активність проявили педагоги, які опікуються початковою освітою, адже з початкової школи розпочинаються більшість інновацій. Учителям майбутніх першокласників необхідно вчитися саме зараз, оскільки реалізація концептуальних засад Нової української школи розпочнеться з 2017/2018 навчального року.

Організаторами навчання виступили ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Підготовку педагогів здійснювала команда науково-педагогічних та педагогічних працівників під керівництвом Пушкарьової Тамари Олексіївни – наукового керівника педагогічної технології “Росток”, кандидата педагогічних наук, професора Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

За результатами навчання учасники отримали сертифікати.

Паралельно проходив обласний семінар для вчителів 2-4-х класів, методистів з початкової освіти науково-методичних установ Миколаївської області, які впроваджують та здійснюють науково-методичний супровід технології «Росток».

У ці ж дні працювала ІІІ Всеукраїнська Літня школа «Академія інноваційного розвитку освіти» для керівних, наукових та педагогічних кадрів освіти.

На основі освітніх запитів та потреб, а також за рейтингом популярності проведених тренінгових занять було сформовано навчальну тематику ІІІ Літньої школи «АІРо-2017», а саме:

 Навчальна програма АІРо буда розрахована на інтенсивне 5-денне навчання, після закінчення якого учасники одержали паперові сертифікати Академії інноваційного розвитку освіти спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання