Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПроведено обласний методичний актив із проблеми «Реалізація практичної складової оновлених навчальних програм із географії та економіки як основа формування нової моделі випускника школи»

18 серпня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний методичний актив із проблеми «Реалізація практичної складової оновлених навчальних програм із географії та економіки як основа формування нової моделі випускника школи».

Під час методичного активу розглянуто такі питання:

  • опрацювання нових нормативних документів МОН України, методичних рекомендацій МОН України та МОІППО щодо викладання географії та економіки в 2017/18 навчальному році;
  • аналіз змісту та структури оновленої програми з географії та економіки для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів;
  • презентація сучасних електронних посібників, навчальних атласів та інтерактивних карт з географії;
  • підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання з географії в 2017 році;
  • ознайомлення з графіком основних усеукраїнських та обласних заходів із географії та економіки з учителями й учнями відповідно до Концепції «Нова Українська школа».

Із вітальним словом виступила Стойкова В. В., заступник директора МОІППО з науково-педагогічної діяльності, яка наголосила на реалізації нових освітніх потреб у контексті Нової української школи.

Слюсар Ольга Іванівна, методист із географії та економікиМиколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, акцентувала увагу на наскрізних змістових лініях «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність», які практично поєднали в єдиному блоці економіку, географію та нормативно-правову базу із викладання даних предметів.

Особливу зацікавленість учасників обласного методичного активу викликала лекція-презентація Карп’юк Галина Іванівна,методиста Українського центру оцінювання якості освіти, заслуженого учителя України,яка проаналізувала результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії в Миколаївській області та Україні в 2017 році.

Методику використання електронних посібників, навчальних атласів та інтерактивних карт із географії в практичній частині методактиву представив Сосса Ростислав Іванович, доктор географічних наук, доцент, завідувач кафедри «Картографічне та геопросторове моделювання» Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка».

Учасники заходу відзначили актуальність окреслених питань і висловили велику вдячність за надані методичні рекомендації.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання