Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПро заходи видавництва «Макміллан» у вересні 2017 року

       Доводимо до вашого відома про заходи від видавництва «Макміллан» на вересень (деталі, реєстрація на сайті  www.macmillanukraine.com у розділі «Заходи») :

1. 12 вересня, м. Хмельницький – семінар: «Нова українська школа. Реалізація змісту державних програм у 1-4 та 10-11 класах». Презентатор - Інна Нестоїтер. 

2. 13 вересня – вебінар (спеціально для українських вчителів): «Bringing Life Skills to Life». Презентатор – Дейвід Спенсер, автор екзаменаційного підручника для підлітків «Gateway». 

3. 14 вересня, м. Біла Церква – семінар: «Впровадження нових державних програм в початкових, середніх та старших класах». Презентатор –Оксана Цегей, методист видавництва.

Місце проведення: Інститут післядипломної педагогічної освіти.

4. 19 вересня– вебінар (спеціально для українських вчителів): «Developing ESP course for University Students and In-Work Professionals». Презентатор – Лора Хадсон, тренер видавництва з ділової англійської мови.

5. 19 вересня, м. Херсон – семінар «Нова українська школа. Реалізація змісту державних програм у 1-4 та 5-11 класах». Презентатор – Інна Нестоїтер, методист видавництва.

6. 20 вересня, м. Одеса – семінар «Нова українська школа. Реалізація змісту державних програм у 1-4 та 5-11 класах». Презентатор – Інна Нестоїтер, методист видавництва.

7. 20 вересня, м. Кіровоград – семінар: «Впровадження нових державних програм у початковій, середній та старшій школі». Презентатор – Оксана Цегей, методист видавництва.

 Місце проведення: Інститут післядипломної педагогічної освіти.

8. 27 вересня –  вебінар (Україна):«Готуємось до ЗНО: Writing Letters». Презентатор – Інна Нестоїтер, методист видавництва.

9. 28 вересня, м. Львів – семінар: «Впровадження нових програм у початковій, середній та старшій школі». Презентатор – Оксана Цегей, методист видавництва. Деталі щодо заходу незабаром зʼявляться на сайті.

Видавництво  підготувало корисні матеріали для уроків – Back to School Resources від ресурсного сайту для вчителів onestopenglish.com

www.onestopenglish.com/skills/ integrated-skills/themed- resources/back-to-school- resources/

Новини видавництва доступні на сайті: www.macmillanukraine.com

та насторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання