Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 04 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідМиколаївщина підбила підсумки зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

26 вересня в актовій залі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти зібралися особи, які відповідають за питання організаційно-методичного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання в органах управління освітою місцевого рівня Миколаївської області.

На семінарі-нараді «Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Миколаївській області та особливості його проведення у 2018 році» з участю директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Кирпенка М. Ю. обговорено низку питань щодо підсумків проведення ЗНО–2017, аналізу роботи залученого персоналу пунктів проведення ЗНО. Розглянуто актуальне питання щодо використання інформації про результати учасників ЗНО. Також акцентовано увагу присутніх на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Учасники семінару-наради (усього 39 осіб) отримали інформаційно-статистичні матеріали проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Миколаївській області, відзначили актуальність і практичну спрямованість заходу.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання