Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

27 січня 2018 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.У заході взяли участь 78 осіб.

7 клас 

ІІ місце

-         Лук’яненко Євген, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

-         Нєлєпов Нікіта, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

ІІІ місце

-         Мансурханов Віталій, учень Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 Снігурівської районної ради;

-         Старостенко Альона, учениця Баштанської гімназії Баштанської районної ради

8 клас

І місце

-         Ковальов Володимир, учень Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ст. № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради

ІІ місце

-         Гуденко Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради 

ІІІ місце

-         Устичук Марія, Центральна ЗОШ І–ІІІ ст. Снігурівської районної ради;

-         Карайман Анастасія, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 Баштанської районної ради

9 клас

І місце

-         Онацький Микита, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

ІІ місце

-         Гордуз Олександр, учень Миколаївського муніципального колегіуму  ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

-         Новицький Володимир, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

-         Шпилька Владислав, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

 ІІІ місце

-         Польшин Олексій, учень Очаківської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 Очаківської міської ради;

-         Керлан Богдан, учень Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ст. № 6 Вознесенської міської ради;

-         Гераков Микола, учень Баштанської гімназії № 1 Баштанської районної ради;

-         Стець Артем, учень Промінського НВК «ЗОШ І–ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Снігурівської районної ради;

-         Слатвінський Владислав, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ст. № 1 Кривоозерської районної ради;

-         Брюховецький Андрій, учень Первомайської гімназії Первомайської міської ради

10 клас

І місце

-         Бородаєнко Ярослав, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

ІІ місце

-         Приходько Артем, учень Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ст. № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

-         Звєрєв Сергій, учень Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради;

-         Калугін Михайло, учень Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова

ІІІ місце

-         Усатенко Владислав, учень Первомайського НВК «ЗОШ І–ІІ ст. № 15 – колегіум» Первомайської міської ради;

-         Прокоф’єв Сергій, учень Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради;

-         Літвак Максим, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

11 клас

І місце

-         Савіцкас Олег, учень Миколаївського морського ліцею ім. професора Александрова

 ІІ місце

-         Жлуктарьов Антон, учень Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ст. № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

-         Коломійчук Денис, учень Миколаївськогоморського ліцею ім. професора Александрова;

-         Бабачек Олександр, учень Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

ІІІ місце

-         Носов Віктор, учень Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради;

-         Ніконов Олександр, Южноукраїнська гімназія № 1 Южноукраїнської міської ради

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання