Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідУчителі музичного мистецтва та інтегрованих курсів «Мистецтво», «Художня культура» області ознайомились із досвідом колег із міста Вознесенська

DSC 0539

30 січня 2018 року на базі міста Вознесенська відбулася виїзна педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації для учителів музичного мистецтва та інтегрованих курсів «Мистецтво» і «Художня культура» Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (куратор – Кібалова Тетяна  Валеріївна).

Програма педагогічної практики була досить насиченою.  Колосова Людмила Миколаївна, директор науково-методичного центру управління освіти Вознесенської міської ради, та Руденко Ольга Миколаївна, методист науково-методичного центру управління освіти Вознесенської міської ради, ознайомили педагогів із досягненнями освітян м. Вознесенська.

Кібалова Тетяна Валеріївна, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, провела майстер-клас «Упровадження компетентнісно-діяльнісного підходу на уроках мистецтва».

Колегам  із усієї області, які завітали до міста Вознесенська у супроводі методистів МОІППО Кібалової Тетяни Валеріївни та Крика Дмитра Олексійовича, гостинно відчинила двері Вознесенська ЗОШ № 8, де відбулося засідання педагогічної майстерні на  тему «Формування життєвих та предметних компетентностей шляхом використання ІКТ на уроках музичного мистецтва». У рамках заходу Руденко Павло Миколайович,  учитель музичного мистецтва, лауреат фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2013» у номінації «Музичне мистецтво», учитель-методист,  провів урок на запрошення у сьомому класі на тему «Електронна музика». Також Павло Миколайович представив до уваги колег виступ наймолодших артистів – учнів першого класу, які навчаються за новою програмою в рамках пілотного проекту «Нова українська школа». Відбулася презентація проекту «Акустичні інструменти».

Наступним заходом на базі ЗОШ № 8 став інтелектуально-творчий турнір – конкурс знавців мистецтва «Арт-простір», який організувала та провела методист міського науково-методичного центру Руденко Ольга Миколаївна. Усі учасники заходу із  задоволенням змагалися за звання «Найкращий знавець мистецтва».

Щиро приймали гостей міста Вознесенська у Вознесенській  ЗОШ-інтернаті «Обдарованість». Директор школи Доценко Людмила Олександрівна провела цікаву та змістовну екскурсію, в ході якої розповіла про життя шкільного колективу; учитель музичного мистецтва ЗОШ-інтернату «Обдарованість» Стацюк Наталія Валеріївна, учитель-методист, провела для педагогів урок музичного мистецтва в 4 класі на тему «Народна музика» та майстер-клас «Музика єднає світ», презентувала досвід «Формування креативної особистості засобами музичного мистецтва».

На завершення відвідин м. Вознесенська учасники виїзної практики завітали до однієї з «родзинок» міста – музею Є. А. Кібрика. Усі присутні були вражені емоційною та змістовною екскурсією, яку провела екскурсовод Качалкіна Наталія Олексіївна.

Учителі мистецтва, які взяли участь у виїзній педагогічній практиці на базі м. Вознесенська, подякували організаторам за високий організаційний, професійний рівень та позитивні емоції, які вони отримали під час перебування на Вознесенщині. 

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання