Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання!

olimp perem

Переможці ІІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Технічні види праці

І місце

1. Побережний Андрій, учень 8-го класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 42 Миколаївської міської ради.
2. Озеров Кирило, учень 11 класу Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Баштанської ОТГ.

ІІ місце
1. Павлишак Олег, учень южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Южноукраїнської міської ради.
2. Тимошенко Олександр, учень 9 класу Баштанської ЗОШ № 1 Баштанської ОТГ.
3. Курбанов Максим, учень 9 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2 Новоодеської районної ради.
4. Єрополов Сергій, учень 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 42 Миколаївської міської ради.
5. Головко Іван, учень 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 11 Миколаївської міської ради.
6. Барна Сергій, учень 11 класу Гурївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

ІІІ місце
1. Кравець Костянтин, учень 9 класу Первомайської ЗОШ І–ІІІ ст. № 5 Первомайської міської ради.
2. Караїм Кирил, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 53 Миколаївської міської ради.
3. Олійник Андрій, учень 9 класу Червонодолинської ЗОШ І–ІІІ ст. Снігурівської районної ради.
4. Лапін Вячеслав, учень 9 класу Ковалівської ЗОШ І–ІІІ ст. Миколаївської районної ради.
5. Васильєв Станіслав, учень 7 класу Лиманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.
6. Пелепас Віктор, учень 10 класу Лиманівської ЗОШ І–ІІІ ст. Вітовської районної ради.
7. Ніженець Ігор, учень 11 класу Червонодолинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.
8. Козоброд Андрій, учень 11 класу Новомарївської ЗОШ І–ІІІ ст. Братської районної ради.
9. Булавін Володимир, учень 11 класу Іванівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Арбузинської районної ради.

Обслуговуючі види праці
І місце
1. Красноноженко Віталія, учениця 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 53 Миколаївської міської ради.
2. Пікуль Каріна, учениця 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 56 Миколаївської міської ради.
3. Кіцак Анастасія, учениця 11 класу Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
4. Пугачова Катерина, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 53 Миколаївської міської ради.
5. Бондаренко Юлія, учениця 9 класу Миколаївської СЗОШ-інтернат І–ІІІ ст. № 4 Миколаївської обласної ради.
6. П’яткова Катерина, учениця 9 класу Миколаївської гімназії. № 41 Миколаївської міської ради.
7. Степанова Анна, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 3 Миколаївської міської ради.
8. Борченко Катерина, учениця11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 57 Миколаївської міської ради.
9. Соколова Марина, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст.
№ 48 Миколаївської міської ради.
10. Манькова Сніжана, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 54 Миколаївської міської ради.
11. Мазуренко Діана, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 48 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
1. Кім Ангеліна, учениця 9 класу Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради.
2. Маналакова Марина, учениця 11 класу Братської ЗОШ, Братської районної ради.
3. Шепетіна Марія, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ст. № 28 Миколаївської міської ради.
4. Коваль Марія, учениця11 класу КЗ «Березківський НВК ЗОШ-інтернат-ліцей» Кривоозерської районної ради.
5. Олійник Маргарита, учениця 10 Коблевської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання