Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідНа Миколаївщині стартував другий (очний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Сьогодні, 06 лютого 2018 року, у приміщенні Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради відбулося урочисте відкриття очного етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018».

У цьому році у чотирьох номінаціях – «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура» – свої професійні здобутки представлятимуть 27 учителів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, які за результатами конкурсних випробувань пройшли в очний етап.

Кращих педагогів Миколаївщини – учителів української мови та літератури, німецької мови, фізики, фізичної культури, привітала О. О. Удовиченко, виконувач обов’язків директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, голова оргкомітету конкурсу, яка зазначила, що місія кожного вчителя сьогодні – це виховання патріота нашої нації, свідомого українця, який завжди буде готовий стати на захист своєї Батьківщини у складні для неї часи.

Із теплим вітальним словом до учасників Конкурсу звернувся доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики літературної та художньо-естетичної освіти, заступник оргкомітету конкурсу, заслужений учитель України, голова фахового журі В. І. Шуляр, який зазначив, що Конкурс є визначною подією в житті освітян області, школою зростання для вчителів-професіоналів, творчих, відкритих до нових знань, готових долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.

На заході представлено членів оргкомітету та фахових журі, учасників, які гідно пройшли відбірковий етап другого (обласного) туру конкурсу в номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура» і продовжуватимуть змагання в очному етапі.

Позитивний настрій та затишну святкову атмосферу урочистостей подарували Ганна Крапівіна та Даміля Турганова, солістки «народної» вокальної студії Миколаївського міського Будинку вчителя (керівник – О. Сичов, заслужений артист України), які майстерно виконали пісні про вчителя та Україну.

У заході взяли участь учителі закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, слухачі курсів підвищення кваліфікації; методисти, які курують предмети заявлених номінацій, науковці та педагогічні працівники МОІППО.

Урочисте закриття конкурсу – 09 лютого 2018 року в актовій залі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 24). Початок заходу о 10.00.

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання