Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Історія України і державотворення»!

olimp perem

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації  «Історія України і державотворення»!

№ з.п ПІБ учня Район, школа Місце
1.

Тактаєва Анастасія

Ткаченко Віктор

Мигіївська ЗОШ  І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради І
2. Щербина Юрій Баштанська  ЗОШ І–ІІІ ступенів  № 1 Баштанської міської ради І
3.

Доценко Олександр,

Якубець Костянтин

Будинок дитячої  та юнацької творчості Заводського району  м. Миколаєва                                                                                                                                                               І
4.

Агафонова Варвара,

Твердовський Іван,                                    

Вакуленко Юлія,                                        Бородина Ірина,                                       

Селецька Олександра,                                 

Передрій Вікторія                                     

Члени  гуртка «Історичне краєзнавство» Василівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Очаківської районної ради

                                        

                

І
5. Ніколаєвська Катерина Будинок дитячої творчості Веселинівської селищної ради ІІ
6. Чуприна Дмитро Миколаївська ЗОШ І–ІІІ  ступенів № 53 Миколаївської міської ради ІІ
7. Чугунова Олександра Галицинівська ЗОШ  І–ІІІ  ступенів Вітовської районної ради ІІ
8. Ємельянова Злата Миколаївська ЗОШ І–ІІІ  ступенів № 53 Миколаївської міської  ради ІІ
9.

Драник Оксана,

Костюк Ангеліна,

Старченко Анна,

Вознесенська гімназія № 1 Вознесенської міської ради

ІІ
10. Рибченко Юлія Первомайська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 12 Первомайської міської ради ІІІ
11. Гнатенко Лілія Вознесенський ліцей «Інсайт» Вознесенської міської ради ІІІ
12. Нерубальна Ганна Кумарівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради       ІІІ
13. Онищук Марина Новоолександрівська ЗОШ І–ІІІ  ступенів Єланецької районної ради ІІІ
14. Павлюк Олена Новобузька гімназія ІІ–ІІІ ступенів Новобузької міської ради ІІІ
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання