Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література»!

 1353324759

Переможці ІІІ етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості  у номінації «Література»:

  1. Табунщик Денис, учень Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.
  2. Моргун Антон, учень Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради.
  3. Ковальова Анастасія, учениця Кузнецівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Доманівської районної ради.
  4. Коломойченко Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  5. Акуленко Поліна, учениця Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.
  6. Кришталь Богдана, учениця Новобузької ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.
  7. Спільник Ангеліна, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.
  8. Добрянська Єлизавета, учениця Возсіятської ЗОШ І–ІІІ Єланецької районної ради.
  9. Горбатюк Катерина, учениця Секретарської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради. 
  10. Борисенко Діана, учениця Лупарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів    Галицинівської сільської ради Вітовського району.

 Наставники переможців:

  1. Трубай Олена Олександрівна, учитель української мови і літератури Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.
  2. Філатова Олена Миколаївна, учитель української мови і літератури Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради.
  3. Зажерило Алла Валентинівна, учитель української мови і літератури Кузнецівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Доманівської районної ради.
  4. Литовченко Ольга Михайлівна, учитель української мови і літератури Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради.
  5. Антонюк Вікторія Миколаївна, учитель української мови і літератури Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.
  6. Гарбуз Віра Миколаївна, учитель української мови і літератури Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів Новобузької районної ради.
  7. Гончаренко Олена Борисівна, учитель української мови і літератури Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.
  8. Карп Тетяна Анатоліївна, учитель української мови і літератури Секретарської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради.
  9. Діордіца Валентина Анатоліївна, учитель української мови і літератури Возсіятської ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької  районної ради.                                                 
  10.  Євдокимова Світлана Іванівна учитель української мови і літератури Лупарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району.
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання