Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОбласний семінар учителів біології з проблеми «Сучасна біологічна освіта – шлях до гармонійного розвитку цивілізації»

IMG 1931

16 лютого 2018 року на базі Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти був проведений обласний семінар учителів біології з проблеми «Сучасна біологічна освіта – шлях до гармонійного розвитку цивілізації». Із вітальним словом до учасників семінару звернулися Стойкова Вікторія Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Січко Сергій Михайлович, кандидат історичних наук, доцент, директор Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, народний учитель України.

У теоретичній частині семінару Клименко Людмила Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, заслужений працівник освіти України, у своєму виступі звернула увагу вчителів біології на таку нагальну проблему, як залучення учнів до занять наукою як найважливішого чинника технічного прогресу та перетворення дійсності.

Шаламов Руслан Васильович, кандидат біологічних наук, заслужений учитель України, голова Методичної комісії міжнародної природознавчої гри «Геліантус», автор низки підручників із біології та природознавства, у своїй доповіді «Біологічна освіта на шляху до Нової української школи» розглянув питання формування ключових компетентностей і критичного мислення на уроках біології в умовах переходу до Нової української школи, вимоги до учасників дослідження PISA із природничих наук.

Мироненко Ірина Володимирівна, доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, окреслила основні вектори роботи вчителів біології щодо підвищення якості біологічної освіти на Миколаївщині.

Особливий інтерес у аудиторії викликало анонсування Шаламовим Русланом Васильовичем, автором нового підручника з біології для 10 класу.

У роботі семінару взяли участь керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів біології, творчо працюючі вчителі закладів загальної середньої освіти Миколаївської області.

Учасники обласного семінару зазначили, що захід такого формату надзвичайно корисний та ефективний для професійного зростання вчителів та висловили щиру подяку Січку Сергію Михайловичу, директору Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, за створені комфортні умови для роботи. 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання