Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідШкола зростання фахової майстерності

Рисунок12Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 23 лютого 2018 року на базі МОІППО відбулося заняття школи зростання фахової майстерності педагога з теми «Від «науки в собі» до навчання в житті: технологія створення освітніх веб-квестів».

Із вітальним словом виступила Захар О. Г., кандидат педагогічних наук, заступник директора МОІППО з науково-педагогічної роботи.

Клименко Л. О., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, заслужений працівник освіти України, у своєму виступі звернула увагу на необхідність розвитку інтересу в учнів до занять наукою, що є нагальною потребою сьогодення.

Богданова О. О., старший викладач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ, провела практичний тренінг з організації та впровадження освітніх веб-квестів.

У роботі школи взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО, педагогічні працівники районів, міст та об’єднаних територіальних громад області (усього – 25 осіб).

Учасники школи ознайомилися з теоретичними основами впровадження технології освітніх веб-квестів та розпочали роботу над власним веб-квестом.

Рисунок13  Рисунок11

 

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання