Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

img 2048 result24 лютого 2018 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (директор Федоренко В. О.) відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь 30 учнів майже з усіх куточків Миколаївщини.

Із вітальним словом до учасників олімпіади звернулася Захар О. Г., кандидат педагогічних наук, заступник директора МОІППО.

Ольга Германівна побажала дослідникам знайти свій вірний шлях у світ науки та висловила свої сподівання щодо внеску кожного учасника олімпіади в екологічно безпечне майбутнє України.

Під час проведення теоретичного туру були представлені екологічні проекти, спрямовані на вирішення екологічних проблем Миколаївщини.

Найкращі результати показали учні Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради, Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради, Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1-Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради, Михайло-Ларинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради, Дмитрівського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ» Куцурубської ОТГ, Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради.

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології! Зичимо всім учасникам олімпіади міцного здоров’я, успіхів та натхнення на нові екологічні проекти!

Переможці ІІІ етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

11 клас

І

  1. Лінченко Анастасія Валентинівна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ

  1. Лапська Анастасія Олександрівна, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
  2. Коршенко Любов Іванівна, учениця Доманівського НВК «Доманівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1-Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради.
  3. Демитер Олена Іванівна, учениця Михайло-Ларинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;
  4. Трегубенко Костянтин Володимирович, учень Дмитрівського НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – ДНЗ» Куцурубської ОТГ Очаківського району.

ІІІ

  1. Токарь Катерина Миколаївна, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради;
  2. Янковий Максим Миколайович, учень Калинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради;
  3. Чернишова Олена Сергіївна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради;
  4. Бончковський Дмитро Віталійович, учень Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 17 імені Миколи Вінграновського Первомайської міської ради;
  5. Бутова Катерина Русланівна, учениця Себинської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

10 клас

І

  1. Іванченко Ксенія Віталіївна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ

  1. Щербина Валентин Дмитрович, учень Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради

ІІІ

  1. Назрієва Заріна Тавакалівна, учениця Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради;
  2. Трусов Данило Юрійович, учень Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради;
  3. Газіна Ірина Михайлівна, учениця Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради;
  4. Кавака Вікторія Олександрівна, учениця Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.
 
 
 
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання