Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 07 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідРозпочала роботу Обласна школа класного керівника

20180227 102514

27 лютого 2018 року на базі Першої української гімназії 
ім. М. Аркаса Миколаївської міської ради відбулося засідання школи класного керівника з проблеми «Роль класного керівника у формуванні національно-патріотичного світогляду учнів».

У заході взяли участь класні керівники закладів загальної середньої освіти Миколаївської області (усього – 24 особи).

Із вступним словом до присутніх звернулася Трубнікова Л. В., заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, яка наголосила на важливості розглянутих питань в епоху реформування освіти та поширення досвіду в районах за каскадною моделлю.

Бережний С. В., директор Першої української гімназії ім. М. Аркаса, у своєму виступі зазначив, що патріотичне виховання молоді – один із найголовніших напрямів виховної роботи закладу, а результатом освітнього процесу є формування свідомого громадянина України.

 Вітковська О. Д., завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО, акцентувала увагу на сутності, базових складниках почуття патріотизму та концептуальних засадах національно-патріотичного виховання.

Систему роботи Першої української гімназії ім. М. Аркаса з питань партнерства школи, сім’ї, громадськості у формуванні свідомого громадянина України висвітлила Геллєр Т. В., заступник директора з виховної роботи гімназії.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з традиційними та інноваційними підходами в організації національно-патріотичного виховання Гриньків Н. М., заступника директора з виховної роботи Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 12, Патлатої Л. В., педагога-організатора Першої української гімназії ім. М. Аркаса.

У практичній частині семінару Дикарьова С. С., заступник директора з виховної роботи Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради, провела майстер-клас за тренінговою програмою «З Україною в серці», розкрила методику проведення тренінгів та їх переваги в роботі з учнями.

Класні керівники відвідали музейну кімнату з історії Першої української гімназії ім. М. Аркаса та прослухали змістовну екскурсію, яку підготували лідери учнівського самоврядування гімназії.

Підбиваючи підсумки, учасники заходу визначили основні проблеми щодо організації національно-патріотичного виховання в закладах освіти Миколаївської області, зазначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання