Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 08 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідТВОРЧА ЗУСТРІЧ ЕКСПЕРИМЕНТАТОРІВ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

IMG 20180418 082931

Із метою обміну досвідом, реалізації в освітньому процесі ідей та положень Концепції «Нова українська школа» 18 квітня 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 56 Миколаївської міської ради проведено творчу зустріч учителів-експериментаторів, які працюють у 1 класі, та заступників директорів із навчально-виховної роботи з проблеми «Упровадження технології інтегрованого навчання в освітньому процесі на засадах ідей та положень Нової української школи».

У роботі семінару взяли участь Шуляр Василь Іванович, д.пед.н., доцент, професор кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України; Довженко Ольга Сергіївна, консультант дослідно-експериментальної роботи; Рибачук Оксана Анатоліївна, методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; заступники директорів із навчально-виховної роботи, учителі 1 класів експериментальних закладів загальної середньої освіти.

Шуляр Василь Іванович, д.пед.н., доцент, професор кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, звернувся до присутніх із вітальним словом та повідомив про перспективи розвитку початкової освіти.

Мазур Ольга Миколаївна, директор Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 56 Миколаївської міської ради, розповіла про проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Упровадження технології інтегрованого навчання в початковій школі на засадах ідей та положень Нової української школи» на базі своєї школи.

Учасники творчої зустрічі відвідали ранкову зустріч на тему «Я – пішохід» та інтегрований урок математики та основ здоров’я в 1 класі на тему «Розкладання двоцифрових чисел на розрядні доданки. Додавання та віднімання двоцифрових чисел, пов’язаних із нумерацією. Складання та розв’язування задач за малюнками здоров’язбережувального характеру. Креслення відрізків» (учитель Пасічник Альона Миколаївна).

Під час методичного діалогу присутні проаналізували проведені заходи. Довженко Ольга Сергіївна, консультант дослідно-експериментальної роботи, розповіла про особливості організації освітнього процесу в початковій школі в 2018–2019 н. р. Журбенко Оксана Михайлівна, практичний психолог Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 56 Миколаївської міської ради, та Орленко Лариса Станіславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 56 Миколаївської міської ради, провели психолого-педагогічний брейнстормінг на тему «Сучасний учитель на шляху до Нової школи».

У роботі творчої зустрічі взяли участь 14 осіб.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання