Єдина Країна! Единая Страна!
 
20 | 08 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід«Упровадження технології інтегрованого навчання в освітньому процесі на засадах ідей та положень Нової української школи»

IMG 20180425 085836

Із метою формування професійної компетентності вчителів 1 класів експериментальних закладів освіти щодо впровадження технології інтегрованого навчання в початковій школі на засадах ідей та положень Концепції «Нова українська школа» 25 квітня 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату I–III ступенів № 7 Миколаївської обласної ради проведено творчу зустріч учителів-експериментаторів, які працюють у 1 класі, та заступників директорів із навчально-виховної роботи з проблеми «Упровадження технології інтегрованого навчання в освітньому процесі на засадах ідей та положень Нової української школи».

У роботі творчої зустрічі взяли участь заступники директорів із навчально-виховної роботи, учителі 1 класів експериментальних закладів загальної середньої освіти, науково-педагогічні та педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Із вітальним словом до присутніх звернулася Макарова Галина Олександрівна, директор Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату I–III ступенів № 7 Миколаївської обласної ради. Вона ознайомила учасників творчої зустрічі про хід проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Упровадження технології інтегрованого навчання в початковій школі на засадах ідей та положень Нової української школи» на базі своєї школи.

Учасники творчої зустрічі відвідали ранкову зустріч на тему «Сімейні традиції родини» та інтегрований урок основ здоров’я та української мови в  1 класі на тему «Традиції збереження здоров’я в родині» (учитель Коз Олена Іванівна).

Під час методичного діалогу присутні проаналізували проведені заходи. Саранцева Любов Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату   I–III ступенів № 7 Миколаївської обласної ради, поділилася досвідом проведення тематичних декад у початкових класах. Довженко Ольга Сергіївна, методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (консультант дослідно-експериментальної роботи), розповіла про особливості формувального оцінювання у початковій школі.

У роботі творчої зустрічі взяли участь 13 осіб.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання