Єдина Країна! Единая Страна!
 
18 | 08 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПрезентація Книжкової лабораторії змін «Зі сторінок у життя» (16 травня 2018 року)

dsc07739 result16 травня 2018 року на базі МОІППО відбулася презентація Книжкової лабораторії змін «Зі сторінок у життя».

Захід проводиться в рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Книжкові лабораторії змін «Зі сторінок у життя», який упроваджується громадською спілкою «Міжнародний інститут інтегрального розвитку». Його метою є сприяння розвитку, реформуванню та вдосконаленню освіти.

Куратор Книжкової лабораторії змін «Зі сторінок у життя» Г. Ю. Суріна, к.філос.н., доцент кафедри філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів МОІППО ознайомила учасників презентації з концепцією та планом діяльності Книжкової лабораторії на базі інституту.

Науково-педагогічні та педагогічні працівники МОІППО, які опрацювали окремі книжки з Лабораторії (Захар О. Г., Стойкова В. В., Сторчак Н. А., Хозраткулова І. А., Гладун В. В., Бурлака Т. Ю.), поділилися враженнями від прочитанного.

Учасники презентації мали можливість приєднатися до інтернет-спільноти Книжкової лабораторії; взяли участь в інтерактивній грі «Обери книгу», під час якої ознайомились з презентованою літературою та її авторами; скористалися абонементом Лабораторії та отримали книжки для індивідуального опрацювання.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання