Середа, 27 лютого 2019 14:24

Обласний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів

27 лютого фахівцями навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання проведено обласний семінар для практичних психологів і соціальних педагогів  «Булінг – соціально-педагогічна проблема: алгоритм створення безпечного учнівського середовища».

У ході Семінару Тетяна Сливінська, завідувач лабораторії, Кльона Алхімова, Аліна Кучеренко методисти навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання, ознайомили колег із сутністю поняття «булінг», його проявами та разом з учасниками розробили алгоритм дій педагога і психолога щодо протидії булінгу та його профілактики.

На семінар був запрошений Вадим Жепало, начальник відділу Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який ознайомив фахівців психологічної служби з нормативно-правовою базою щодо профілактики булінгу в закладах освіти.

Олена Селютіна, практичний психолог Єланецької гуманітарної гімназії, провела майстер-клас щодо протидії та профілактики кібербулінгу в закладах освіти.

Наталія Жукова, практичний психолог та Ольга Ніколаєва, заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївського закладу загальної середньої освіти I–III ступенів № 24,  презентували досвід роботи клубу «Примирення» як дієвого методу створення сприятливого психологічного мікроклімату в закладах освіти.

Семінар сприяв усвідомленню фахівцями психологічної служби булінгу як соціально-педагогічної проблеми та ролі педагога у профілактиці протидії негативним проявам у створенні безпечного учнівського середовища.

1

2

3

4

5

6

8

8

9

10

11

12

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top