Неділя, 10 березня 2019 14:55

Педагогічні читання «Вічне дитинство душі»

01 березня 2019 року в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за участю закладів освіти Миколаївської області проведено педагогічні читання «Вічне дитинство душі» (далі – Читання). Захід організовано з метою відзначення 195-річчя від дня народження та вшанування вагомого внеску видатного педагога К. Д. Ушинського в розвиток вітчизняної і світової педагогічної освіти та науки.

Організаторами Читань виступили департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

У заході взяли участь близько 40 науковців, керівників, учителів та вихователів закладів освіти  Миколаївської області.  

Відкрила роботу  Читань Тихонова Т. В., завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО, модератор заходу.

Присутніх привітала Захар О. Г., кандидат  педагогічних наук, заступник директора  з науково-педагогічної роботи МОІППО, побажавши учасникам заходу плідної роботи та нових здобутків на теренах розбудови Нової української школи.

Під час пленарного засідання виступили науково-педагогічні, педагогічні працівники МОІППО, педагогічні працівники закладів освіти  Миколаївської області, які впроваджують ідеї Костянтина Ушинського в професійній діяльності.

Оплесками присутні подякували за цікавий і змістовний виступ Мозговому В. Л., доктору педагогічних наук, завідувачу кафедри культурології Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Учасники зацікавлено обговорювали актуальні проблеми формування та розвитку особистості, питання професійного становлення педагога в Новій українській школі за ідеями К. Д. Ушинського.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

16

17

18

19

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top