Четвер, 16 травня 2019 07:00

ВІЗИТ НАСТАВНИЦТВА В ПІЛОТНІ КЛАСИ

15 травня 2019 Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти здійснено візит наставництва в другі пілотні класи Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу (координатор Продан Л.А). Відбулося спілкування з адміністрацією, педагогами, учнями закладу освіти з питань використання LEGO в освітньому процесі.
Учителем 2 пілотного класу Олексієнко О.В. було проведено урок на тему "Як я можу вплинути на майбутнє планети". Урок пройшов активно, діти працювали із задоволенням й щирими посмішками. Учні продемонстрували вміння працювати в команді, та що дуже важливо, слухали і домовлялися один з одним. Результатом співпраці на уроці стало узагальнення знань щодо зменшення кількості сміття; в учнів сформовано практичні навички щодо сортування сміття та переробки, усвідомлено відповідальність кожного за стан навколишнього середовища.
Цеглинки LEGO - це дієвий інструмент для навчання і це було продемонстровано на уроці.
Дякуємо директору школи Богуну Петру Михайловичу за цікаву екскурсію, яка переконала, що НУШ в дії! Дякуємо за співпрацю!

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top