Четвер, 16 травня 2019 12:49

ТРЕНІНГ «ДОРОСЛІШАЙ НА ЗДОРОВ’Я»

16 травня 2019 року за сприянням навчально-методичної лабораторії, практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІ модуль тренінгу «Дорослішай на здоров’я» за програмою Фонду Народонаселення ООН України (UNFPA). 
У ході Тренінгу Євгенія Курченко, практичний психолог Миколаївської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 3 Миколаївської міської ради представила учасникам тренінгу методи формування навичок здорового способу життя та збереження репродуктивного здоров’я людини. Ольга Склярова, практичний психолог Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради разом із учасниками практично відпрацювали методики гендерного виховання та формування цінності сімейних стосунків серед підлітків. Тренери разом із учасниками тренінгу розглянули технології викладання в закладі освіти програми «Дорослішай на здоров’я» у форматі факультативу або курсу за вибором.
У результаті проведення навчального тренінгу працівники психологічної служби Миколаївської області ознайомилися з новими методами просвітницької, профілактичної та корекційно-розвивальної роботи в напрямі спрямування молоді на здоровий спосіб життя і виховання в них гендерної толерантності й сімейних цінностей.
По закінченню Тренінгу тренерам вручено подяки за високий рівень професіоналізму та активну співпрацю з навчально-методичною лабораторією, практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання у створенні позитивного іміджу психологічної служби системи освіти Миколаївської області.
У заході взяли участь 28 осіб.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top