Понеділок, 20 травня 2019 13:44

ОБЛАСНА ШКОЛА КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

17 травня 2019 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради відбулося засідання обласної школи класного керівника в формі методичної толоки на тему «Професійний розвиток класного керівника в умовах освітніх трансформацій».

Із вступним словом до присутніх звернулася Вітковська О. Д., завідувач навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО, яка наголосили на важливості розвитку педагогічної майстерності класного керівника в умовах Нової української школи.

Славинська Л. М., директор Миколаївської загальноосвітньої школи 
І–ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради, презентувала роботу закладу в галузі виховання, акцентуючи увагу на пріоритетних напрямах виховної діяльності.

Вітковська О. Д., у своєму виступі наголосила на формуванні методичної культури класного керівника, принципах педагогіки партнерства в контексті Нової української школи.

Систему роботи Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  
№ 49 Миколаївської міської ради з питань ціннісного виховання висвітлила Дікарева С. С., заступник директора з виховної роботи.

У практичній частині семінару Дікарева С. С. запропонувала створити банк сучасних методик виховної діяльності та ознайомила з формою організації майстерки на тему «Чарівний скрапбукінг».

Дробишева М. В., практичний психолог Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради, розповіла присутнім про використанням арт-технік у роботі класного керівника для формування гармонійного дитячого колективу.

У заході взяли участь класні керівники, заступники директорів із виховної роботи  закладів загальної середньої освіти Миколаївської області (усього – 37 осіб).

Підбиваючи підсумки, учасники заходу зазначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top