Понеділок, 03 червня 2019 08:51

НАВЧАЄМОСЯ КРИТИЧНО МИСЛИТИ

На замовлення педагогічного колективу Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради 30-31 травня 2019 року кафедрою педагогіки, психології та менеджменту освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено навчальний тренінг «Урок критичного мислення» (тренер – Півень Г. Г., старший викладач кафедри).

Останнім часом питання розвитку критичного мислення учнів набувають значної уваги. Сьогодні засоби масової інформації формують громадську думку, активно впливають на суспільну й індивідуальну свідомість. Усе це потребує від людей здатності не лише орієнтуватися в інформаційних потоках, а й відбирати й оцінювати все, що надходить іззовні, потребує критичного мислення. Водночас варто зазначити, що у більшості вчителів недостатньо розвинене вміння працювати з цією компетентністю учнів, адже цей матеріал не міститься у програмах підготовки вчителів у педагогічних університетах. У Концепції Нової української школи критичне мислення зазначається як наскрізне вміння випускника нової школи.

  Ми поділяємо думку, що поширення методів і стратегій розвитку критичного мислення учнів може відбуватися через конкретний зміст навчальних предметів.

У навчанні взяли участь 16 педагогів ліцею. За результатами навчання учасники отримали сертифікати.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top