Середа, 05 червня 2019 13:22

Семінар-практикум щодо навчання вчителів природничих дисциплін методів та прийомів використання обладнання компанії «Енглер»

05 червня 2019 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум щодо навчання вчителів природничих дисциплін методів та прийомів використання обладнання компанії «Енглер», що придбане департаментом освіти і науки облдержадміністрації.

Василь Шуляр, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений учитель України, привітав учасників заходу та акцентував увагу на необхідності застосування сучасного інноваційного обладнання для формування компетентностей школярів та підвищення якості освіти. Василь Іванович зауважив, що надзвичайно важливою є також підготовка вчителів до ефективного використання цифрових вимірювальних комплексів у навчальному процесі.

Олександр Дорош, керівник відділу освітніх проектів компанії НВП «Енглер», у вступному слово висвітлив принципи роботи компанії та представив основні зразки мультимедійного обладнання.

Інноваційне навчальне обладнання «Цифрові вимірювальні комплекси Einstein» продемонструвала Ольга Конотопчик, фізик-методист компанії «Енглер», яка надала інформацію про його призначення, основні можливості та окреслила шляхи використання цифрових вимірювальних комплексів Einstein для створення дослідницької атмосфери на уроках фізики.

Людмила Айдарова, біолог-методист компанії «Енглер», охарактеризувала сучасний урок біології як занурення у світ діагностично-дослідницького центру.

У другій частині семінару учасники під керівництвом представників ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Енглер» виконували практичні роботи з використанням обладнання для демонстрацій та досліджень і обговорювали шляхи його впровадження в навчальний процес.

Учителі висловили свої зауваження та пропозиції щодо комплектації обладнання, деякої неузгодженості зі шкільними програмами, відсутності інструкції українською мовою. Але в цілому таке обладнання є цінним та необхідним.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top