Понеділок, 27 січня 2020 09:06

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Списки переможців

обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 клас

І місце

  1. Лещенко Роман Романович, учень 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 50 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Коновалова Анастасія Едуардівна, учениця 8 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.
  2. Сподін Данило Олександрович, учень 8 класу Єланецького ЗЗСО І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.
  3. Мунтянов Нікіта Володимирович, учень 8 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
  4. Наріжний Руслан Дмитрович, учень 8 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.
  5. Уяник Еміра Хамдулланівна, учениця 8 класу Очаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Очаківської міської ради.

ІІІ місце

  1. Колісник Яна Віталіївна, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради.
  2. Поліщук Артем Андрійович, учень 8 класу Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району.
  3. Шкрабак Антон Олексійович, учень 8 класу Галицинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.
  4. Білозерський Максим Олександрович, учень 8 класу Романобалківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.
  5. Козлова Софія Михайлівна, учениця 8 класу Первомайської гімназії Первомайської міської ради.
  6. Чернишова Дар’я Сергіївна, учениця 8 класу Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.
  7. Боренко Дмитро Сергійович, учень 8 класу Гімназії селища Братське Братської районної ради.

9 клас

І місце

  1. Чаус Дарина Дмитрівна, учениця 9 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Чухарева Юлія Валеріївна, учениця 9 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
  2. Мельниченко Альона Миколаївна, учениця 9 класу Софіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.
  3. Маньків Катерина Іванівна, учениця 9 класу Снігурівської районної гімназії імені Т. Шевченка Снігурівської районної ради.
  4. Воробйова Ксенія Артурівна, учениця 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Непота Сергій Олександрович, учень 8 класу Рябоконівської філії Комунального закладу «Воєводський опорний заклад загальної середньої освіти Благодатненської сільської ради Миколаївської області».
  2. Цис Валерія Кирилівна, учениця 9 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
  3. Глінко Максим Сергійович, учень 9 класу Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.
  4. Плетень Марія Дмитрівна, учениця 9 класу Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 7 Вознесенської міської ради.
  5. Бурлака Валерія Сергіївна, учениця 9 класу Кир’яківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.
  6. Дуброва Владислава Віталіївна, учениця 9 класу Єланецького ЗЗСО І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.
  7. Горбачов Олександр Михайлович, учень 9 класу Очаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Очаківської міської ради.

10 клас

І місце

  1. Похвальна Софья Сергіївна, учениця 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Баглюк Уляна Павлівна, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
  2. Голубенко Богдан Петрович, учень 10 класу Братської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради.
  3. Кузнєцов Даніїл Петрович, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  4. Карачебан Андрій Михайлович, учень 10 класу Рибаківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанського району.
  5. Мельник Вадим Володимирович, учень 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Коваленко Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Вознесенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 3 Вознесенської міської ради».
  2. Долматов Дмитро Дмитрович, учень 10 класу Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради.
  3. Стефанчишена Іванна Володимирівна, учениця 10 класу Новоодеської гуманітарної  гімназії Новоодеської районної ради.
  4. Тарасенко Сергій Костянтинович, учень 10 класу Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.
  5. Заставенко Юлія В’ячеславівна, учениця 10 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.
  6. Тараненко Назар Олександрович, учень 10 класу Мигіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

11 клас

І місце

  1. Золотарьова Юлія Сергіївна, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Мірошніченко Нікіта Олександрович, учень 11 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
  2. Зубач Крістіна Андріївна, учениця 11 класу Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.
  3. Газіна Ірина Михайлівна, учениця 11 класу Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.
  4. Юрах Юлія В’ячеславівна, учениця 11 класу Пересадівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.

ІІІ місце

  1. Ткаченко Віктор Валентинович, учень 11 класу Мигіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.
  2. Жмура Ростислав Анатолійович, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  3. Сера Марина Володимирівна, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.
  4. Кирильчук Наталія Миколаївна, учениця 11 класу Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.
  5. Донець Валерія Андріївна, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради.
  6. Полякова Аліна Олександрівна, учениця 11 класу Южноукраїнської гімназії № 3 Южноукраїнської міської ради.
  7. Пруба Роман Романович, учень 11 класу Казанківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 4 Казанківської селищної ради Казанківського району.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top