Понеділок, 27 січня 2020 13:13

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

Списки переможців

обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

8 клас

І місце

  1. Науменко Діана, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
  2. Сподін Данило, учень Опорного навчального закладу «Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів» Єланецької районної ради.

ІІ місце

  1. Коваленко Артем, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  2. Вдовцова Ангеліна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;
  3. Александрова Анна, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради;
  4. Канарська Евеліна, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
  5. Мороз Вікторія, учениця Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району.

ІІІ місце

  1. Ковальова Поліна, учениця Лупарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району;
  2. Вітріщак Артем, учень Ольшанського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Ольшанської селищної ради Миколаївського району;
  3. Грицкевич Вікторія, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;
  4. Міненко Крістіна, учениця Баштанського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради.

 9 клас

І місце

  1. Єленчук Анастасія, учениця Миролюбівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новомар’ївської сільської ради Братського району;

 

ІІ місце

  1. Ших-Мамбетова Діана, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради;
  2. Клименко Катерина, учениця Кривоозерського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І–ІІ ступенів № 1 – дитячого садка» Кривоозерської районної ради;
  3. Зідрашко Олександра, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Брязкун Карина, учениця Кінецьпільської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;
  2. Погосова Ніна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;
  3. Шимко Вікторія, учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району;
  4. Петренко Анна, учениця загальноосвітньої середньої  школи-інтернату № 4 Миколаївської міської ради;
  5. Федченко Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;
  6. Шурова Олена, учениця Баштанського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради;
  7. Стоянова Марія, учениця Полігонівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;
  8. Сологуб Аліна, учениця Куцурубського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району.

 10 клас

І місце

  1. Авер’янова Лаура, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
  2. Машталяр Ірина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Габєєва Юлія, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради;
  2. Дяченко Ірина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
  3. Таранець Єва, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради;
  4. Лукіянчук Михайло, учениця Кривоозерської ЗОШ I–III ступенів № 1 Кривоозерської районної ради.

ІІІ місце

  1. Запорожець Мар’яна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;
  2. Козачок Єлизавета, учениця Доманівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Доманівської селищної ради;
  3. Шевченко Дар’я, учениця Баштанського опорного закладу ЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради;
  4. Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради;
  5. Самойлова Софія, учениця загальноосвітньої школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради;
  6. Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради;
  7. Попова Вікторія, учениця Полігонівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району;
  8. Флоренко Андрій, учень Софіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;
  9. Обелець Анастасія, учениця Гімназії селища Братське Братської районної ради.

11 клас

І місце

  1. Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;
  2. Приходько Олена, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Сафтенко Дар’я, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради;
  2. Повстемська Анна, учениця Романовобалківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради;
  1. Жук Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Радутна Анастасія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;
  2. Барданова Анастасія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради;
  3. Гордієнко Аліна, учениця Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району;
  4. Лобода Софія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради Новоодеської районної ради;
  5. Сліпченко Юлія, учениця Радсадівського закладу ЗСО І–ІІІ ступенів Радсадівської сільської ради Миколаївського району; 
  6. Верба Анна, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради;
  7. Згеря Діна, учениця Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради;
  8. Ісраєлян Сюзанна, учениця Гімназії селища Братське Братської районної ради;
  9. Гребешко Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top