Середа, 05 лютого 2020 14:25

Увага! Про організацію ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, історії, хімії та фінального етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

Доводимо до вашого відома, що терміни проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, історії, хімії та фінального етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка не змінюються у зв’язку з тим, що інтелектуальні змагання проводитимуться за завданнями Міністерства освіти і науки України.

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації від 04 лютого 2020 року № 532/03-02/01-01.16 «Про ускладнення погодних умов» оргкомітети ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка самостійно приймають рішення про направлення учасників інтелектуальних змагань до м. Миколаєва 08–09 лютого 2020 року, зважаючи на погодні умови.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top