Вівторок, 11 лютого 2020 12:38

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

 

8 клас

І місце

  1. Залізняк Артем, учень 8 класу Миколаївської  гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Панкул Данило, учень 8 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Вишинський Ян, учень 8 класу Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Очаківської міської ради.
  2. Слесаренко Любов, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  3. Грицкевич Вікторія, учениця 8 класу Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.
  4. Наріжній Руслан, учень 8 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.
  5. Лященко Михайло, учень 8 класу Троїцького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.
  6. Глушак Євгенія, учениця 8 класу Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради.

9 клас

І місце

  1. Підгородинська Поліна, учениця 9 класу Першої української гімназії імені  Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Рак Віктор, учень 9 класу  Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.
  2. Лагно Станіслав, учень 9 класу Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.

ІІІ місце

  1. Марцин Олена, учениця 9 класу Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради.
  2. Коваленко Артур, учень 9 класу Опорного навчального закладу «Новомар’ївська ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області».
  3. Богданчиков Жан, учень 9 класу  Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.
  4. Гамуга Віктор Борисович, учень 9 класу   Березанського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради.                                                                                                                                                                                                   
  5. Богатова Аліна, учениця 9 класу  Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради.
  6. Булгаков Гліб, учень 9 класу  Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 20 Миколаївської міської ради.

10 клас

І місце

  1. Марисєв Сергій, учень 10 класу Миколаївської гімназії  № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Максименко Владислав, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 Миколаївської міської ради.
  2. Поліщук Максим, учень 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Лисенков Максим, учень 10 класу Миколаївської  гімназії № 2 Миколаївської міської ради.                                                                                                                       
  2. Чайка Владислав, учень 10 класу Полігонівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.                                                                                                                                                   
  3. Тараненко Назар, учень 10 класу Мигіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.      
  4. Голубенко Богдан, учень 10 класу Братської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради.                                                                                            
  5. Кірейчук Софія, учениця 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
  6. Базиченко Артур, учень 10 класу Вознесенської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради.

11 клас

І місце

  1. Адубецький Антон, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Петровський Іван, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  2. Ісраєлян Сюзанна, учениця 11 класу гімназії селища Братське Братської районної ради.

ІІІ місце

  1. Пчелякова Людмила, учениця 11 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
  2. Колобовніков Сергій, учень 11 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top