Середа, 24 квітня 2019 08:57

ВПРОВАДЖЕННЯ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ТЕХНОЛОГІЇ ІНТЕРНЕТ РЕЧЕЙ (ІОТ)

Відділ STEM-освіти проводить навчальний тренінг на тему «Впровадження в освітній процес технології Інтернет речей (ІоТ)» 03 травня 2019 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Коло питань Тренінгу: (актуальність технології ІоТ; основні поняття технології ІоТ; особливості створення пристроїв за технологією ІоТ; підготовка учнівської молоді до участі в змаганнях із моделювання розумних пристроїв «STEAM-House».

На Тренінг запрошуємо вчителів інформатики, фізики, технології, керівників гуртків технічного спрямування закладів освіти (форма проведення: очна (6 годин).

Для участі у Тренінгу та отримання сертифіката за результатами навчання необхідно індивідуально зареєструватися на сайті за посиланням http://steam.accord-group.com/ (розділ «Тренінг ІоТ») до 26 квітня 2019 року.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць у навчальних групах (30 осіб) організаційний комітет залишає за собою право обирати слухачів за мотиваційним есе. Запрошення та матеріали для підготовки до Тренінгу буде надіслано 27–29 квітня 2019 року.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top