П'ятниця, 14 лютого 2020 06:04

Робоча зустріч учасників усеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти»

21 лютого 2020 року на базі Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради проводитиметься робоча зустріч учасників усеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» (далі – Робоча зустріч).

Під час Робочої зустрічі планується:

  • відвідування відкритих уроків у 3-А класі з математики на тему «Порівняння частин. Дослідження різних шляхів розв’язання проблемної ситуації, спираючись на наявні дані» та у 3-Б класі з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» на тему «Вогонь – друг, вогонь – ворог»;
  • презентація досвіду школи щодо організації та проведення експериментальної діяльності з проблеми «Забезпечення якості початкової освіти в пілотних класах НУШ: робота з педагогічними кадрами».

Запрошуються педагогічні працівники, які беруть участь у всеукраїнському експерименті (список додається).

Реєстрація учасників із 08.00 за адресою: місто Миколаїв, вулиця Робоча, 8, Миколаївська спеціалізована І–ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради. Початок роботи о 09.00.

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top