15–16 лютого 2020 року на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (59 учнів ЗЗСО області).

За рішенням журі переможцями обласної олімпіади з фізики стали:

8 клас

І місце

  1. Дмитрієва Катерина, учениця 8 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Токовенко Владислав, учень 8 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради;
  2. Лейцишин Тимофій, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Козлова Софія, учениця 8 класу Первомайської гімназії Первомайської міської ради;
  2. Іванов Максим, учень 8 класу Коблівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району;
  3. Ганчо Юлія, учениця 8 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;
  4. Александрова Анна, учениця 8 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.

9 клас

І місце

  1. Арамма Артем, учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Черняк Богдан, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради;
  2. Молчанов Станіслав, учень 9 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Кравченко Артем, учень 9 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради;
  2. Карпченко Адам, учень 9 класу Баштанської гімназії Баштанської міської ради;
  3. Кавака Надія, учениця 9 класу Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради;
  4. Рускуліс Андрій, учень 9 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради;
  5. Павло Кирило, учень 9 класу Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.

10 клас

І місце

  1. Гуденко Єгор, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Берніков Роман, учень 10 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Ясеницький Володимир-Святослав, учень 10 класу Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради;
  2. Філіпенко Яна, учениця 10 класу Баштанської гімназії Баштанської міської ради;
  3. Ковальов Володимир, учень 10 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;
  4. Веретілін Аркадій, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради;
  5. Загорська Юлія, учениця 10 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.

11 клас

І місце

  1. Хоменко Світлана, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Гордуз Олександр, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  2. Онацький Микита, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Гераков Микола, учень 10 класу Баштанської гімназії Баштанської міської ради;
  2. Шкурупій Віталій, учень 11 класу Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради;
  3. Шпилька Владислав, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;
  4. Кіценко Євген, учень 11 класу Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради (директор – Зінченко Діна Єгорівна) за створені умови та сприяння в проведенні олімпіади.

9 клас

І місце

  1. Наточій Олександр, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи;
  2. № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІ місце

  1. Патронюк Костянтин Володимирович, учень Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області;
  2. Канарш Вадим, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18 Миколаївської міської ради Миколаївської області;
  3. Клок Поліна, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

 ІІІ місце

  1. Івахненко Вероніка, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради Миколаївської області;
  2. Дмитриченко Сергій, учень Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області;
  3. Безпалько Валерія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради Новоодеської районної ради Миколаївської області;
  4. Шелест Андрій, учень Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15 - колегіуму» Первомайської міської ради Миколаївської області;
  5. Клімова Діана, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради Миколаївської області;
  6. Катаскін Олександр, учень Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради Миколаївської області.

 

 10 клас

І місце

  1. Синяков Микола, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської області.

 ІІ місце

  1. Головіна Анна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області;
  2. Лаврушина Ія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області;
  3. Баглюк Уляна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІІ місце

  1. Сторчак Гліб, учень Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради Миколаївської області;
  2. Кореновська Любов, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу 3. Миколаївської міської ради Миколаївської області;
  3. Серьожніков Олександр, учень Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області;
  4. Самойлова Анастасія, учениця Миколаївської санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4;
  5. Голубенко Богдан, учень Братської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області;
  6. Піроженко Дар’я, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15 – колегіуму» Первомайської міської ради Миколаївської області.

 

11 клас

І місце

  1. Повстемська Анна, учениця Романовобалківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області;
  2. Сидорова Надія, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської області.

 ІІ місце

  1. Динник Сергій, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради Миколаївської області;
  2. Князев Олексій, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 10 Миколаївської міської ради Миколаївської області;
  3. Заболотний Максим Олександрович, учень Южноукраїнської гімназії Южноукраїнської міської ради.

 ІІІ місце

  1. Сліпченко Юлія, учениця Радсадівського закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області;
  2. Сафтенко Дар’я, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради Миколаївської області;
  3. Ісраєлян Сюзанна, учениця гімназії селища Братське Братської районної ради Миколаївської області;
  4. Лобода Софія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради Новоодеської районної ради Миколаївської області;
  5. Мільгевська Анна, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 15 - колегіуму» Первомайської міської ради Миколаївської області;
  6. Лясота Владислав, учень Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради Миколаївської області;
  7. Ільницький Данііл, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області.

08–09 лютого 2020 року на базі Миколаївської ЗОШ № 19 та Миколаївської гімназії № 41 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

У змаганнях взяв участь 41 учень.

Переможцями ІІІ етапу стали учні з міст Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнська, Вознесенська, а також Баштанського, Братського, Миколаївського районів.

Список переможців

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської

учнівської олімпіади з хімії

8 клас

І місце

1. Тряско Олександр В’ячеславович, учень 8 класу Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради Миколаївської області.

ІІ місце

1. Кельїн Данило Сергійович, учень 8 класу Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської міської ради Миколаївської області;

2. Калісніченко Руслана Геннадіївна, учениця 8 класу Коблівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

ІІІ місце

1. Коновалова Анастасія Едуардівна, учениця 8 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради Миколаївської області;

2. Ремешевський Дмитро Євгенович, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області;

3. Лейцишин Тимофій Іванович, учень 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області;

4. Козлова Софія Михайлівна, учениця 8 класу Первомайської гімназії Первомайської міської ради Миколаївської області.

9 клас

І місце

1. Фрішко Едуард Олександрович, учень 9 класу Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІ місце

1. Фатич Іван Миколайович, учень 9 класу Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради Миколаївської області;

2. Тараненко Андрій Вадимович, учень 9 класу Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІІ місце

1. Красюк Микола Віталійович, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області;

2. Хмельна Вікторія Андріївна, учениця 9 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 57 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

10 клас

І місце

1. Гуденко Єгор Володимирович, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІ місце

1. Кіц Максим Олегович, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІІ місце

1. Ісатюк Андрій Віталійович, учень 10 класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області;

2. Перевощенко Андрій Дмитрович, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради Миколаївської області;

3. Синяков Микола Сергійович, учень 10 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської області.

11 клас

І місце

1. Воловенко Даніїл, учень 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради Миколаївської області.

ІІ місце

1. Жмура Ростислав Анатолійович, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області;

2. Шкурупій Віталій Віталійович, учень 11 класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

        ІІІ місце

1. Царельник Олександра Олександрівна, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради;

2. Комарницька Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Єланецької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області;

3. Золотарьова Юлія, учениця 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області;

4. Драгочинська Лариса Федорівна, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 18 Миколаївської міської ради Миколаївської області;

5. Сера Марина Володимирівна, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

 

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

 

8 клас

І місце

  1. Залізняк Артем, учень 8 класу Миколаївської  гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Панкул Данило, учень 8 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Вишинський Ян, учень 8 класу Очаківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Очаківської міської ради.
  2. Слесаренко Любов, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  3. Грицкевич Вікторія, учениця 8 класу Березнегуватської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.
  4. Наріжній Руслан, учень 8 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.
  5. Лященко Михайло, учень 8 класу Троїцького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.
  6. Глушак Євгенія, учениця 8 класу Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради.

9 клас

І місце

  1. Підгородинська Поліна, учениця 9 класу Першої української гімназії імені  Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Рак Віктор, учень 9 класу  Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 20 Миколаївської міської ради.
  2. Лагно Станіслав, учень 9 класу Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.

ІІІ місце

  1. Марцин Олена, учениця 9 класу Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради.
  2. Коваленко Артур, учень 9 класу Опорного навчального закладу «Новомар’ївська ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області».
  3. Богданчиков Жан, учень 9 класу  Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.
  4. Гамуга Віктор Борисович, учень 9 класу   Березанського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради.                                                                                                                                                                                                   
  5. Богатова Аліна, учениця 9 класу  Миколаївського класичного ліцею Миколаївської міської ради.
  6. Булгаков Гліб, учень 9 класу  Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 20 Миколаївської міської ради.

10 клас

І місце

  1. Марисєв Сергій, учень 10 класу Миколаївської гімназії  № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Максименко Владислав, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 Миколаївської міської ради.
  2. Поліщук Максим, учень 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Лисенков Максим, учень 10 класу Миколаївської  гімназії № 2 Миколаївської міської ради.                                                                                                                       
  2. Чайка Владислав, учень 10 класу Полігонівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради.                                                                                                                                                   
  3. Тараненко Назар, учень 10 класу Мигіївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.      
  4. Голубенко Богдан, учень 10 класу Братської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Братської районної ради.                                                                                            
  5. Кірейчук Софія, учениця 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
  6. Базиченко Артур, учень 10 класу Вознесенської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради.

11 клас

І місце

  1. Адубецький Антон, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Петровський Іван, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  2. Ісраєлян Сюзанна, учениця 11 класу гімназії селища Братське Братської районної ради.

ІІІ місце

  1. Пчелякова Людмила, учениця 11 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
  2. Колобовніков Сергій, учень 11 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
Сторінка 1 із 5

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 37 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top