До відома керівників і педагогічних працівників позашкільної освіти МОН України надсилає для практичного використання методичні рекомендації з питань організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в 2019-2020 навчальному році

До відома працівників обласних, районних (міських) управлінь (відділів) освіти, об'єднаних територіальних громад, керівників та педагогічних працівників закладів освіти інструктивно-методичні рекомендації МОН України щодо організації інклюзивного навчання в закладах освіти.

Методичні рекомендації МОН України про організацію освітнього процесу в спеціалізованих закладах середньої освіти для дітей з особливими потребами у 2019-2020 навчальному році для використання у роботі.

До відома працівників районних (міських) управлінь (відділів) освіти, об'єднаних територіальних громад, керівників та педагогічних працівників закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти дітьми відповідного віку інструктивно-методичні рекомендації "Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019-2020 навчальному році"

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

Указом Президента України № 470/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» трьом освітянам присвоєно почесне звання заслуженого працівника освіти України та п’ятьом – заслуженого вчителя України, серед яких і наша землячка – Озерова Оксана Федорівна, учитель фізики Баштанської гімназії Баштанської міської ради, керівник районного методичного об’єднання вчителів фізики, учитель-методист.

Оксана Федорівна – ЗІРОЧКА кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО, креативний педагог, неординарна особистість. У її шкільному кабінеті перебувало чимало фізиків та природознавців закладів загальної середньої освіти області під час виїзної педагогічної практики для слухачів курсів підвищення кваліфікації або скул-ворків, смарт-пікніків, майстер-класів, педагогічних майстерень, засідань шкіл передового педагогічного досвіду тощо.

Не можемо не згадати один суттєвий факт із життя Оксани: вона учениця відомого у свій час учителя фізики Турченяка Володимира Антоновича, який глибоко заклав своїм учням любов до науки. Учні Озерової О. Ф. постійно перемагають в олімпіадах та різних інтелектуальних змаганнях.

Керівництво МОІППО, науково-педагогічні та педагогічні працівники кафедри, родина вчителів фізики області щиро вітають Оксану Федорівну з почесним званням і бажають подальших успіхів і перемог.

Дякуємо директору гімназії Гапішко С. В., педагогічному колективу, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Баштанського району за підтримку талановитих учителів.

 

Вітаємо Нєлєпова Нікіту

учня  8-го класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки, який виборов срібло на Таїландській міжнародній  математичній олімпіаді, що проходила з 05 по 07 квітня 2019 року у м. Пхукеті (Таїланд)!

У заході брали участь більше 1000 дітей; змагались представники України, Австралії, Індії, Казахстану, Камбоджі, Ірану, Малайзії, Іраку, Філіппін, Тайвані, Китаю, Індонезії, Гонконгу, Сінгапуру, Таїланду, Болгарії, Росії та інших країн.  

Дякуємо вчителю математики Крисинській Ірині Володимирівні, яка підготувала переможця!

Участь у олімпіаді стала можливою за підтримки директора Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки Січка С. М. та депутата Миколаївської міської ради Шульгача С. В.

1  2

  4

 

Мета. Формування здібностей до саморозвитку та самореалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу до навчання і виховання.

Актуальність. Створення розвивальних освітніх програм, зорієнтованих на формування здібностей до:

  • •самоорганізації;
    •самонавчання;
    •саморозвитку.

Основні завдання проекту:

– підвищення рівня фізичного, психічного, морального,інтелектуального, духовного і творчого розвитку учнів у процесі організації активної діяльності на основі інтеграції;

– гуманізація й екологізація змісту, педагогічних технологій і методів навчання, реалізованих у науковому та навчально-методичному забезпеченні педагогічного процесу школи.

Посилання на сайт підтримки проекту «Росток»

Освітня програма початкової школи «Педагогічна технологія «Росток» цикл І (1–2 класи)

Перелік закладів загальної середньої освіти Миколаївської області, які реалізують науково-педагогічний проект «Росток»

Інформація про проведення заходів щодо реалізації проекту «Росток»

Методичні та інформаційні матеріали для педагогів

Згідно з висновком ДСЯО освітня програма початкової освіти в науково-педагогічному проекті “Інтелект України” цикл І (1-2 класи) (наук. кер. Гавриш І. В.) відповідає новому Держстандарту початкової освіти та затверджена як нетипова освітня програма початкової школи

Офіційний сайт науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

Освітня програма початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України» Цикл І (1-2 класи)

Перелік закладів загальної середньої освіти Миколаївської областіі, які реалізують науково-педагогічний проект «Інтелект України» (1 клас)

Освітні програми початкової школи для закладів загальної середньої освіти, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (2-4 класи)

Перелік закладів загальної середньої освіти Миколаївської областіі, які реалізують науково-педагогічний проект «Інтелект України» (2-3 класи)

Заходи щодо реалізації проекту

Методичні та інформаційні матеріали для педагогів

Матеріали презентаційного семінару для вчителів початкових класів «Організація освітнього процесу в початковій школі на засадах Концепції «Нова українська школа» за освітньою програмою «Інтелект України»

З метою розвитку дитячої творчості та формування креативного мислення школярів у процесі освоєння сучасних комп'ютерних технологій під час створення художньо значущих робіт Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у жовтні 2018 року проводився заочний обласний конкурс комп'ютерної графіки серед учнів 2-11 класів ЗЗСО Миколаївської області.

На розгляд журі Конкурсу представлено 159 робіт із 14 районів, міст та об'єднаних територіальних громад області. Найбільш змістовними, логічно завершеними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс учнями міст Вознесенська, Миколаєва та Южноукраїнська, Братського району

Сторінка 1 із 3

facebookicon jaeu8zu

1200px googlemaps logosvg

contacts icon

Зв'язок

Миколаївський обласний інститут післядимпломної педагогічної освіти

  • Add: Миколаїв, вул. Адміральська, 4а
  • Tel: 0512 35 89 85
  • Email: moippo@moippo.mk.ua

Інформація про сайт...

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування

Top