Єдина Країна! Единая Страна!
 
21 | 08 | 2017
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОлімпіади, турніри

Підсумки участі учнів ЗНЗ Миколаївщини в Усеукраїнських учнівських олімпіадах

Підбито підсумки участі учнів ЗНЗ області в ІІІ та IVетапах Усеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури у 2016/17 навчальному році.

Переможці фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Учні (із 20 учасників):

І місце

Оніщук Катерина, учениця 10 класу Миколаївської спеціалізованої  І–ІІІ ступенів школи № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце

Шумілова Вероніка, учениця 5 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Гайченко Таїсія, учениця 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

Красіна Катерина, учениця 8 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Майорова Анастасія, учениця 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради;

Чорний Вадим, учениця 10 класу Доманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Доманівської районної ради;

Урсул Анастасія, учениця 10 класу Первомайського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів № 15 – колегіум» Первомайської міської ради.

ІІІ місце

Шпильова Рада, учениця 5 класу Миколаївської спеціалізованої  І–ІІІ ступенів школи № 22 із поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

Марковська Анастасія, учениця 6 класу Надбузької ЗОШ І–ІІ ступенів Миколаївської районної ради;

Рижик Володимир, учень 6 класу Баштанської гімназії Баштанської районної ради;

Козачок Єлизавета, учениця 7 класу Доманівського РНВК «Доманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської районної ради;

Ходаковська Олександра, учениця 7 класу Первомайської гімназії Первомайської міської ради;

Жук Катерина, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

Студенти (із 9 учасників):

ІІ місце

Білоус Аліна, студентка Чорноморського національного університету імені Петра Могили;

ІІІ місце

Єфімовська Оксана, студентка Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського;

Григор’єва Дар’я, студентка Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів від Миколаївщини!

Творча й талановита учнівська юнь Миколаївщини презентувала свій інтелектуальний потенціал на загальнодержавному рівні, виборовши призові місця у IVетапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Вітаємо юних інтелектуалів Миколаївщини! Дорогі друзі, Ви – наша гордість, ви – наше майбутнє! Бажаємо подальших творчих злетів та нових досягнень у різних сферах науки!

Вкладення:
Скачати цей файл (Переможці 4 етапу.docx)Переможці 4 етапу.docx[ ]18 Кб

Про направлення учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017 році.

    На виконання  наказу  Міністерства  освіти  і науки України від 13.03.2017 № 365 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» та наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.03.2017 № 207 «Про направлення учасників ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  із навчальних предметів у 2017 році» МОІППО надає інформацію про направлення команд для участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Про направлення членів журі та оргкомітету на ІV етап Усеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017 році.

         На виконання  наказу  Міністерства  освіти  і науки України від 13.03.2017 № 365 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» та наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 20.03.2017 № 236 «Про направлення членів журі та оргкомітету на ІV етап Усеукраїнських учнівських  олімпіад із навчальних предметів у 2017 році» надаємо інформацію про направлення педагогів Миколаївщини, членів журі та оргкомітету, на ІV етап Усеукраїнських учнівських  олімпіад. 

Про включення до складу учасників відбірково-тренувальних зборів переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, економіки, екології, трудового навчання та англійської мови (9 клас).

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 27.02.2017 № 140 «Про включення до складу учасників відбірково-тренувальних зборів переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад   з української мови і літератури, економіки, екології, трудового навчання та англійської мови (9 клас)» надаємо списки учасників та педагогів, залучених до роботи на зборах.

Вітаємо переможців обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури.

26 лютого відбувся ІІІ (обласний) етап Обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури. Вітаємо переможців!

25–26 лютого 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап Усеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання, екології, економіки, української мови і літератури, англійської мови (9 клас).

25–26 лютого 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап Усеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання, екології, економіки, української мови і літератури, англійської мови (9 клас).

25 лютого 2017 року проходили інтелектуальні змагання з української мови і літератури (на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради,100 учасників); економіки та екології (на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідно – 23 та 35 учасників).

26 лютого 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися олімпіади з англійської мови (серед учнів 9-х класів, 14 учасників) та зарубіжної літератури (62 учасники).

25–26 лютого 2017 року проводився ІІІ етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (на базі Миколаївських ЗОШ І–ІІІ ступенів №№ 42, 56 Миколаївської міської ради, 64 учасники).

Учасники змагань, учні загальноосвітніх навчальних закладів області, виявили глибокі знання в різних сферах науки. Це свідчить про створення дієвої моделі проведення шкільних, районних, інтелектуальних змагань і цілеспрямовану й системну роботу з обдарованими дітьми в районних та міських науково-методичних установах.

Інформацію про результати інтелектуальних змагань розміщено на порталі МОІППО (http://www.moippo.mk.ua)у розділах «Новини» та «Олімпіади».

Із 27 лютого до 03 березня 2017 року на базі навчальних закладів м. Миколаєва проходитимуть відбірково-тренувальні збори.

         На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 23.02.2017 «Про проведення  тижневих відбірково-тренувальних зборів переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017 році» із 27 лютого      до 03 березня 2017 року на базі навчальних закладів м. Миколаєва проходитимуть відбірково-тренувальні збори.

             Реєстрація учасників – 27 лютого 2017 року  о 09.00 на базі МОІППО (вул. Адміральська, 4-а). Списки учасників та учителів додаються. Додатково буде надано списки учасників та учителів із таких предметів: екології, економіки, трудового навчання, української мови  і літератури, англійської мови (9 клас).

Програма проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Програма проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Більше статей...

  1. Програма проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.
  2. Програма проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади економіки.
  3. Увага! 26 лютого 2017 року повторно проводитиметься ІІІ етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 9-х класів ЗНЗ області.
  4. Про проведення ХІІІ Усеукраїнського турніру юних журналістів.
  5. 19 ЛЮТОГО 2017 РОКУ НА БАЗІ МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ВІДБУВСЯ ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА
  6. Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
  7. Програма проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
  8. 18–19 лютого 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап Усеукраїнських учнівської олімпіад із навчальних предметів/
  9. Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.
  10. Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької, французької мов.
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання