Єдина Країна! Единая Страна!
 
29 | 01 | 2015
Головне меню
Заходи
Методичні матеріали
ВхідОлімпіади

Програми проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології, інформатики та географії.

31 січня 2015 року - ІІІ етап олімпіади з біології;

31 січня - 1 лютого - ІІІ етап олімпіади з інформатики;

1 лютого - ІІІ етап олімпіади з географії.

Щирі вітання переможцям ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (англійської, французької, німецької)!

24 – 25 січня 2015 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови, на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (англійська, французька) та Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (німецька).                   

Всього в ІІІ етапі олімпіади з іноземної мови  взяли участь 123 учні 9–11-х класів ЗНЗ Миколаївської області: 68 учнів – з англійської мови, 37 – з німецької, 18 – з французької.

 

Учні Врадіївського, Братського та  Казанківського районів участі не взяли. 

ВІтаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

24-25 січня 2015 року на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

За звання кращих фізиків області змагалися 73 учасники з різних куточків Миколаївщини.

З вітальним словом до учасників інтелектуальних змагань звернулася заступник директора МОІППО з наукової роботи Галина Григорівна Півень, яка побажала присутнім показати найкращі результати і не зупинятись на досягнутому, оскільки саме вони є майбутнім нашої держави.

У перший день проведено теоретичний тур олімпіади. Оцінювали результати роботи досвідчені члени  журі під головуванням Махровського Володимира Миколайовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри фізики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Об’єктивність оцінювання забезпечували члени експертної комісії: Ушкац Михайло Вікторович, кандидат технічних наук, Гайша Олександр Олександрович, кандидат технічних наук, доценти кафедри фізики Національного університету кораблебудування імені С. О. Макарова.

Другий день олімпіади – експериментальний. Завдання, складені Іванніковим Анатолієм Володимировичем, старшим викладачем кафедри фізики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, вимагали від учнів не тільки знань теоретичного матеріалу, а й експериментальних умінь, творчого підходу до їх розв’язання.

За результатами двох турів кращими стали учні Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки, Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова, Баштанської гімназії Баштанської районної ради, Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради, Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради.

Не взяли участі в олімпіаді представники Братського, Врадіївського, Казанківського районів.  

За спільним рішенням журі та експертів переможцями обласної олімпіади з фізики стали 34 учні.

Вкладення:
Скачати цей файл (Переможці фізика.doc)Переможці фізика.doc[ ]34 kB

Програми олімпіад з фізики та іноземних мов (англійська, французька, німецька)

24-25 січня 2015 року на базі Миколаївської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради відбудеться ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.; на базі МОІППО - ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійськоїта французької мов; на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради - з німецької мови.

 

Про отримання завдань ІІ етапу олімпіад

Завдання ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад ізнавчальних предметів Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти оприлюднюватиме тільки в день проведення ІІ етапу олімпіад згідно графіка (наказ департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 29.09.2014 № 592 «Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році»). Завдання будуть надсилатися на електронні адреси відповідальних за проведення ІІ етапу олімпіад о 8.00.

Просимо не пізніше 11 листопада 2014 року, повідомити електронні адреси, на які будуть надсилатися завдання, а також інформацію про відповідальних осіб згідно з формою (додаток).

Інформацію надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Нагадуємо, що звіти про проведення ІІ етапу олімпіад необхідно надіслати не пізніше, ніж наступного дня після проведення на електронну адресу                    (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірі в з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році" та наказу департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації від 29.09.2014 № 592 "Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році"  у 2014/2015 навчальному році відбудуться олімпіади з таких предметів: української мови і літератури, математики, фізики, хімії, біології, екології, астрономії, географії, історії, інформатики та іноземної мови (англійської, німецької, французької).

Про зарахування учнів і науково-педагогічних працівниківдо обласної очно-дистанційної школи: «Інтелектуальний резерв Миколаївщини»

Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації від 16.06.2014 № 556 

Наказ про випуск, переведення та відрахування учнів обласного інноваційного науково-методичного Проекту «Очно-дистанційна школа: інтелектуальний резерв Миколаївщини»

Наказ департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації

Вкладення:
Скачати цей файл (ВІДРАХОВАНІ.docx)ВІДРАХОВАНІ.docx[ ]20 kB
Скачати цей файл (ВИПУЩЕНІ.docx)ВИПУЩЕНІ.docx[ ]27 kB
Скачати цей файл (НАКАЗ.doc)НАКАЗ.doc[ ]33 kB
Скачати цей файл (ПЕРЕВЕДЕНІ.docx)ПЕРЕВЕДЕНІ.docx[ ]41 kB

Наказ про підсумки проведення ІІІ етапу та участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2014 році

У січні – лютому 2014 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із української мови і літератури, іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської), математики, інформатики, фізики, хімії, біології, екології, історії, правознавства, географії, економіки, трудового навчання, російської мови і літератури, світової літератури, астрономії, педагогіки і психології, інформаційних технологій та фізичної культури. У них узяли участь 1 243 учні загальноосвітніх навчальних закладів області: 524 (42 %) із них – учні міських навчальних закладів, 719 (58 %) – сільських.

Результати олімпіад засвідчили наявність ефективної роботи з обдарованими дітьми та відповідального ставлення при підготовці учнів до участі в олімпіадах у містах Миколаєві, Первомайську, Южноукраїнську та Баштанському, Жовтневому, Новоодеському, Миколаївському районах.

У ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад узяли участь 85 учнів навчальних закладів області. Переможцями стали 37 осіб (44 % від загальної кількості учасників).

Вкладення:
Скачати цей файл (2014.rar)2014.rar[ ]315 kB

Наказ департаменту освіти, науки та молоді "про відрядження членів журі та оргкомітету на IVап Всеукраїнських учнівських олімпіад"

У березні - квітні 2014 року відбудеться ІV (фінальний) етап Всеукраїенських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Більше статей...

  1. Про зміни місця та термінів проведення IV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, астрономії, математики, російської мови і літератури
  2. Наказ про відрядження обласних команд на IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
  3. IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
  4. Результати проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін
  5. УВАГА! ПЕРЕНЕСЕНО ТЕРМІНИ ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, математики, інформати та інформаційних технологій.
  6. Завдання ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із фізики та англійської мови
  7. Увага! Про дати проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов
  8. Наказ про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році
  9. Про внесення змін до наказу УОН " Про відрядження учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2013 році"
  10. Наказ УОНО " Про відрядження команд на IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2013 році"
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Інформаційне середовище
Безкоштовні сайти для шкіл

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання