Єдина Країна! Единая Страна!
 
06 | 03 | 2015
Головне меню
Заходи
Методичні матеріали
ВхідОлімпіади, турніри

УВАГА! Всеукраїнська учнівська олімпіада з трудового навчання

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 20.02.2015 № 105 "Про проведення І - ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2014/2015 навчальному році" у Миколаївській області І - ІІІ етапи олімпіади з трудового навчання відбудуться у такі терміни:

- І етап - 28.02.2015;

- ІІ етап - 14.03.2015;

- ІІІ етап - 28-29.03.2015.

Вкладення:
Скачати цей файл (Scan-150223-0002.pdf)Scan-150223-0002.pdf[ ]205 kB

УВАГА! Відбірково-тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

З 23 по 28 лютого 2015 року відбудуться  відбірково-тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 

1.     Учасникам відбірково-тренувальних зборів прибути 23 лютого 2015 року   о 10.00 до Миколаївського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а).

Вкладення:
Скачати цей файл (Наказ відбіркові 2015.doc)Наказ відбіркові 2015.doc[ ]92 kB

Програми проведення ІІІ етапу олімпіад з української мови і літератури, екології та інформаційних технологій

екологія - 21 лютого (МОІППО);

інформаційні технології - 21 лютого (МОІППО);

українська мова і література - 21-22 лютого (ПУГ ім. М. Аркаса).

Увага!!! Наказ про проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з правознавства

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації від 14.02.2015 № 85 у лютому-березні 2015 року відбудеться І - ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства серед учнів 11 класів:

-         І (шкільний, училищний) етап – до 21 лютого 2015 року;

-         ІІ (районний, міський) етап – 28 лютого 2015 року;

-         ІІІ (обласний) етап – 15 березня 2015 року.

Вкладення:
Скачати цей файл (ПРАОЗНАВСТВО наказ.doc)ПРАОЗНАВСТВО наказ.doc[ ]45 kB

Програми проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії, історії, астрономії, економіки

14 лютого 2015 року відбудеться ІІІ (обласний) етап олімпіади з:

- історії (МОІППО);

- економіки (МОІППО);

- астрономії (МНУ ім. В. О. Сухомлинського.

14-15 лютого 2015 року відбудеться ІІІ (обласний) етап олімпіади з хімії (ПУГ ім. М. Аркаса).

ВІтаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

1 лютого 2015 року  на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти  відбувся  IІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії., в якому взяли участь  93 учні 8–11-х класів ЗНЗ Миколаївської області.

До учасників олімпіади звернулась Півень Г. Г., заступник директора з наукової роботи  МОІППО, зауваживши на високому значенні географічних знань для практичної діяльності широких верств населення кожної країни й України зокрема, а також побажала успіху й перемоги усім олімпійцям.

Завдання, запропоновані учасникам ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, укладені відповідно до вимог навчальних програм з цього предмету. Переважна більшість учасників виконала їх на достатньому науковому рівні, показавши високі результати. Це свідчить про створення дієвої моделі проведення шкільних, районних, географічних олімпіад та цілеспрямовану і системну роботу в районах та міських управліннях освіти з обдарованими дітьми.

Вкладення:
Скачати цей файл (Переможці ІІІ 15 рік .docx)Переможці ІІІ 15 рік .docx[ ]38 kB

ВІтаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

IMG 629431 січня 2015 року на базі МОІППО проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Не зважаючи на несприятливі погодні умови, в олімпіаді взяли участь 94 учасники з майже всієї Миколаївської області.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулася директор МОІППО Анна Михайлівна Старєва, кандидат педагогічних наук, доцент, яка побажала учасникам олімпіади перемог та нових досягнень в опануванні біології.

До учасників олімпіади звернулись з щирими побажаннями та сподіваннями побачити юних біологів у спільноті студентської молоді, представники вищих навчальних закладів освіти міста Миколаєва:

Воскобойнікова Наталія Олександрівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри екології та природокористування Чорноморського державного університету імені Петра Могили;

Лабенко Вікторія Віталіївна, викладач Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Самойленко Тетяна Галеївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри рослинництва та садово-паркового господарстваМиколаївського національного аграрного університету, голова журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,доцент кафедри природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології проводився у два тури:

І.Теоретичний тур (у тестовій формі);

ІІ. Експериментальний тур (у формі експериментальних задач).

Познайомитись із завданнями можна на Українському біологічному сайті: www. biology. org. ua

За підсумками теоретичного та експериментального турів кращими стали учні Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки, Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради,  Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради, Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради.

Не взяли участі в олімпіаді представники міста Очакова та Казанківського району. 

За рішенням журі та експертів переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології  стали 47 учнів.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Біологія.Переможці.doc)Біологія.Переможці.doc[ ]44 kB

Програми проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології, інформатики та географії.

31 січня 2015 року - ІІІ етап олімпіади з біології;

31 січня - 1 лютого - ІІІ етап олімпіади з інформатики;

1 лютого - ІІІ етап олімпіади з географії.

Щирі вітання переможцям ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (англійської, французької, німецької)!

24 – 25 січня 2015 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови, на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (англійська, французька) та Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (німецька).                   

Всього в ІІІ етапі олімпіади з іноземної мови  взяли участь 123 учні 9–11-х класів ЗНЗ Миколаївської області: 68 учнів – з англійської мови, 37 – з німецької, 18 – з французької.

 

Учні Врадіївського, Братського та  Казанківського районів участі не взяли. 

ВІтаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

24-25 січня 2015 року на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

За звання кращих фізиків області змагалися 73 учасники з різних куточків Миколаївщини.

З вітальним словом до учасників інтелектуальних змагань звернулася заступник директора МОІППО з наукової роботи Галина Григорівна Півень, яка побажала присутнім показати найкращі результати і не зупинятись на досягнутому, оскільки саме вони є майбутнім нашої держави.

У перший день проведено теоретичний тур олімпіади. Оцінювали результати роботи досвідчені члени  журі під головуванням Махровського Володимира Миколайовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри фізики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Об’єктивність оцінювання забезпечували члени експертної комісії: Ушкац Михайло Вікторович, кандидат технічних наук, Гайша Олександр Олександрович, кандидат технічних наук, доценти кафедри фізики Національного університету кораблебудування імені С. О. Макарова.

Другий день олімпіади – експериментальний. Завдання, складені Іванніковим Анатолієм Володимировичем, старшим викладачем кафедри фізики Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, вимагали від учнів не тільки знань теоретичного матеріалу, а й експериментальних умінь, творчого підходу до їх розв’язання.

За результатами двох турів кращими стали учні Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки, Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова, Баштанської гімназії Баштанської районної ради, Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради, Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату № 4 Миколаївської обласної ради.

Не взяли участі в олімпіаді представники Братського, Врадіївського, Казанківського районів.  

За спільним рішенням журі та експертів переможцями обласної олімпіади з фізики стали 34 учні.

Вкладення:
Скачати цей файл (Переможці фізика.doc)Переможці фізика.doc[ ]34 kB

Більше статей...

  1. Програми олімпіад з фізики та іноземних мов (англійська, французька, німецька)
  2. Про отримання завдань ІІ етапу олімпіад
  3. Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
  4. Про зарахування учнів і науково-педагогічних працівниківдо обласної очно-дистанційної школи: «Інтелектуальний резерв Миколаївщини»
  5. Наказ про випуск, переведення та відрахування учнів обласного інноваційного науково-методичного Проекту «Очно-дистанційна школа: інтелектуальний резерв Миколаївщини»
  6. Наказ про підсумки проведення ІІІ етапу та участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2014 році
  7. Наказ департаменту освіти, науки та молоді "про відрядження членів журі та оргкомітету на IVап Всеукраїнських учнівських олімпіад"
  8. Про зміни місця та термінів проведення IV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, астрономії, математики, російської мови і літератури
  9. Наказ про відрядження обласних команд на IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
  10. IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Інформаційне середовище
Безкоштовні сайти для шкіл

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання