Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 01 | 2017
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОлімпіади, турніри

Програми проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із російської мови і літератури та географії.

Програми проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із російської мови і літератури та географії.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із хімії та математики!!

14–15 січня 2017 року відбувся  ІІІ (обласний) етап Усеукраїнської учнівської олімпіади з хімії; 15 січня 2017 року – з математики.

Обласний етап олімпіади з хімії проводився на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

14 січня 2017 року відбулося урочисте відкриття  обласного етапу олімпіади з хімії. Із вітальним словом та з побажаннями успіхів у змаганнях до учасників олімпіади звернулася Трубнікова Людмила Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, зауваживши на важливості знань із хімії в усіх галузях науки й повсякденному житті.

 Усього в ІІІ етапі олімпіади з хімії взяли участь 57 учнів  8–11-х класів мм.Миколаєва, Первомайська, Вознесенська, Очакова, Южноукраїнська, Арбузинського, Баштанського, Березанського, Вознесенського, Доманівського, Вітовського, Єланецького, Кривоозерського,  Миколаївського, Новоодеського, Первомайського  та Снігурівського районів.

15 січня 2017 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбувся ІІІ (обласний) етап учнівської олімпіади з математики, учасниками якого стали 74 учні загальноосвітніх навчальних закладів області.

Юних математиків привіталаБєлова Ірина Михайлівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, яка закцентувала увагу олімпійців на знанні математики як дуже актуальної науки для освіченої особистості, а також побажала гарного настрою й успіхів у змаганні.

Інформацію про результати інтелектуальних змагань розміщено на сайті МОІППО (http://www.moippo.mk.ua)у розділах «Новини» та «Олімпіади».

Увага! Зміни в графіку проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

Зміни в графіку проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

Увага! Інформація до відома керівників команд, що супроводжують учнів для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

         Під час проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад оплата за харчування та проживання керівників, що супроводжують учасників змагань, здійснюється самостійно кожною особою.

         Заздалегідь вдячні за Ваше відповідальне ставлення до організації олімпіад!

Олімпіада із зарубіжної літератури 2016/17

У 2016/17 навчальному році проводитиметься обласна учнівська олімпіада із зарубіжної літератури серед учнів 9-11-х класів.

Вкладення:
Скачати цей файл (Наказ.pdf)Наказ.pdf[ ]461 Кб
Скачати цей файл (Положення.pdf)Положення.pdf[ ]1912 Кб

Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/17 навчальному році

У 2016/17 навчальному році у Миколаївській області І, ІІ та ІІІ етапи Всеукраїнські учнівські олімпіади відбудуться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності та на виконання наказу департаменту освіти і науки Миколаївської державної адміністрації від 19.09.2016 № 265 "Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/17 навчальному році".

Наказ "Про підсумки участі в ІІІ та IV етапах всеукраїнських учнівських олімпіадіз навчальних предметів та ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури у 2015/16 навчальному році"

У січні–лютому  2016 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із української мови і літератури, іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської), математики, інформатики, фізики, хімії, біології,  екології, історії, правознавства, географії, економіки, трудового навчання, російської мови і літератури, астрономії, інформаційних технологій та обласної олімпіади із зарубіжної літератури. Олімпіади проведені на належному організаційному та науково-методичному рівнях. У них узяли участь 935 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області: 464 (49 %) із них – учні міських навчальних закладів, 471 (51 %) – сільських.

Результати  олімпіад  засвідчили  наявність  ефективної  роботи з обдарованими  дітьми  та  відповідального ставлення при підготовці учнів до участі в олімпіадах у містах Миколаєві, Южноукраїнську, Первомайську, Вознесенську, Баштанському, Новоодеському,  Снігурівському районах.

Наказ про відбірково-тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016 році

На виконання наказу департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації від 25.02.2016 № 130 відбірково-тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів відбудуться з 29 лютого до 04 березня 2016 року

Вкладення:
Скачати цей файл (Наказ відбіркові 2016.doc)Наказ відбіркові 2016.doc[ ]137 Кб

Програма олімпіади з інформатики

27 - 28 лютого 2016 року  на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
проводиться ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Харчування Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Проживання — Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І—ІІІ ст. № 4

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма.docx)Програма.docx[ ]12 Кб

Програми проведення обласного етапу олімпіад із трудового навчання, біології, інформаційних технологій, астрономії та російської мови в літератури

20 лютого - біологія (МОІППО), астрономія (МНУ ім. В. О. Сухомлинського):

20-21 лютого - трудове навчання (МЗОШ №№42, 56), інформаційні технології (МОІППО);

21 лютого - російська мова і література (МОІППО).

Більше статей...

  1. Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
  2. Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
  3. Програми проведення ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад із хімії та правознавства
  4. Увага! У графіку проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів відбулися зміни!
  5. Про підсумки проведення ІІІ етапу та участі у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
  6. Про ХV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у 2015/16 н. р.
  7. Про проведення ІІІ етапу обласної учнівської олімпіади із зарубіжної літератури у 2015/16 навчальному році
  8. 26 жовтня 2015 року в загальноосвітніх навчальних закладах Миколаївської області стартує обласна учніська олімпіада із зарубіжної літератури
  9. Про проведення І - ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
  10. Про відрядження команд на фінальний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015 році
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання