wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

Шановні колеги, у вкладенні публікуємо програму проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Картинки по запросу конкурс ЯцикУВАГА!
16 лютого 2019 року о 09.30 на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 51 Миколаївської міської ради (провулок Парусний, 5) відбудеться ІV (підсумковий) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі візьмуть участь 27 учнів 3–11 класів ЗЗСО, 3 учні професійної (професійно-технічної) освіти та 10 студентів закладів вищої освіти І–ІV рівнів акредитації Миколаївщини за завданнями МОН України. Для перевірки роботи конкурсантів будуть відправлені до м. Києва.

Шановні колеги!

Кафедра педагогіки, психології та менеджменту освіти запрошує вас взяти участь у педагогічних читаннях з нагоди 195-річчя з дня народження відомого педагога К. Д. Ушинського, які відбудуться на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 01 березня 2019 року о 12.00 год., аудиторія № 15.

Просимо звернути увагу на зміну дати проведення педагогічних читань. Прохання до учасників поквапитися з поданням матеріалів (теми виступів – до 20-го лютого, тези – до 25-го лютого). Попередня дата подачі матеріалів була такою: (теми – до 25 лютого, тези – до 03 березня 2019 року).

Із повагою завідувач кафедри Тетяна Тихонова.

Шановні колеги! На виконання наказу Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА від 25.01.2019 № 29 "Про організацію та проведення підготовки вчителів початкових класів до роботи в умовах Нової української школи на І півріччя 2019 року", курси вчителів початкової школи модуль "Мистецтво" (музичне, образотворче мистецво) відбудуться з 15.02-17.02.2019 в МОІППО. Початок занять о 08.30. Реєстрація слухачів курсів відбудеться в ауд. №16 (копрус №1 МОІППО).

Куратор Д. Крик

 

 

Шановні колеги!

На відзначення Міжнародного дня рідної мови і Дня дарування книг

14  лютого 2019 року о 10 годині в аудиторії № 17

головного корпусу Миколаївського обласного інституту

післядипломної педагогічної освіти

кафедра теорії й методики

мовно-літературної та художньо-естетичної освіти проводить

 обласну експрес-студію «Мовний порадник учителя Нової української школи»

 

У програмі заходу:

Частина І – ТВОРЧА. Мовна мозаїка: Нестандартно про мову…

На Вас чекають: інтерактивна сорбонка, словолад, мовна руханка, ребуси!

Частина П – ДИСКУСІЙНА. Презентація проекту кафедри «#СловоДня»: Нелітературно про мовний стандарт …

Чи не вважаєте Ви, що в нашому професійному словнику забагато англомовних слів? Давайте змінювати ситуацію!

Частина Ш – СВЯТКОВА. Дарування лепбуків по-українськи:

Літературно і нестандартно…

Ми навчимо Вас створювати лепбуки!

 

УВАГА! Під час проведення експрес-студії викладач кафедри Анастасія Кузнєцова презентує І випуск «Мовного порадника учителя Нової української школи».

Щиро запрошуємо до нас на захід!

Про проведення обласного семінару "AAC (Augmentative and Alternative Communication) - допоміжна й альтернативна комунікація як засіб навчання дітей з порушенням розвитку". Детальніше - у вкладенні.

Публікуємо програми проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, що проводитимуться 16-17.02.2019:
16 лютого 2019 року - астрономія, зарубіжна література;
17 лютого 2019 року - правознавство.
Детальніше - у вкладеннях. 

15 лютого 2019 року кафедра теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти запрошує педагогів на творчу зустріч із Скворцовою Світланою Олексіївною, автором навчально-методичних видань для початкової школи.

Шановні колеги! Для розрахунку кількості сидячих місць для учасників, будь ласка, пройдіть попередню реєстрацію до 13 лютого  за посиланням (ваші дані не будуть розголошені третім особам): https://goo.gl/forms/5DjfJMHNTJacazA22 .

Про час початку та місце проведення зустрічі повідомлено буде пізніше.

Прикліплюємо програми ІІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, економіки та німецької мови 09-10 лютого 2019 року. Детальніше - у вкладенні.

Шановні учасники Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20 липня 2018 року № 22.1/10-2045 «Про підсумки проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2017–2018 навчальному році та організацію конкурсу «Кенгуру» у 2018/2019 навчальному році» Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» (далі – Конкурс) для учнів 2–11 класів відбудеться 21 березня 2019 року.

Заявки на участь у другому етапі Конкурсу надсилаються до 15 лютого 2018 року на адресу організаційного комітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відповідальна особа за проведення Конкурсу в місті (районі) повинна зареєструватися на сторінці http://www.kangaroo.com.ua/.

Просимо звернути увагу на те, що цього року код учасника заходу став шестицифровим. Відповідні бланки та документи для участі в Конкурсі розміщені на порталі http://moippo.mk.ua/ в розділі «Анонси».

Детальну інформацію та умови проведення Конкурсу висвітлено на сайті http://www.kangaroo.com.ua/ в розділі «Умови проведення конкурсу».

Участь у Конкурсі добровільна.

За консультаціями звертатися до регіонального організатора Конкурсу в Миколаївській області Рогожинської Еліни Костянтинівни, методиста кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,  за тел. : (067) 962 36 96, (063) 977 93 00, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

http://www.zoofirma.ru/