wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

27.09 040 RESULT27 вересня 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО проведено обласний фестиваль «Art Green Fest 2018» (на відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського) на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради з метою популяризації досвіду учасників обласного екологічного проекту створення «зелених класів» на Миколаївщині «Приєднайся до Дня довкілля» в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, підвищення рівня еколого-патріотичного виховання дітей і підлітків та на відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

Учасників Фестивалю привітали Захар Ольга Германівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вихованці Миколаївського ДНЗ № 50 Миколаївської міської ради (завідуюча – Янковська Тетяна Іванівна; музичний керівник – Новицька Олена Валеріївна) та вокальна студія Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (директор – Федоренко Володимир Олександрович, художній керівник – Шпак Ольга Ярославівна).

У своєму виступі «Від духовної спадщини Василя Сухомлинського до «зелених класів» на Миколаївщині» Мироненко Ірина Володимирівна, доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розповіла про результати реалізації обласного екологічного проекту «Приєднайся до Дня довкілля» в закладах освіти Миколаївщини з 2014 до 2018 роки.

Клименко Людмила Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений працівник освіти України, голова журі Фестивалю, ознайомила учасників із результатами участі у Фестивалі: усього подано на розгляд журі 35 робіт (на І номінацію –16 робіт, на ІІ номінацію –8, на ІІІ номінацію –11).

Закликаємо до подальшої співпраці з кафедрою педагогів тих районів (ОТГ, міських рад), від яких не надійшли матеріали на Фестиваль.Автори кращих робіт представили власні методичні напрацювання:

І номінація – «Зелена» скарбничка вихователя-дошкільника»:

1. Строчко Оксана Анатоліївна, завідуюча Южноукраїнським ДНЗ № 2 Южноукраїнської міської ради.
2. Митрофанова Тетяна Миколаївна, директор Баштанського ЗДО (ясел-садка) № 2 Баштанської міської ради.
3. Бенько Людмила Володимирівна, вихователь Снігурівського ДНЗ № 2 Снігурівського району.

ІІ номінація – «Зелений клас» – осередок навчання молодших школярів»:

1. Березка Наталія Миколаївна, учитель початкових класів Червонобаштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новополтавської сільської ради Новобузького району.
2. Литвиненко Любов Федорівна, учитель початкових класів Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
3. Ткач Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Новоочаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.

ІІІ номінація – «У Школі під блакитним небом» (для вчителів основної та старшої школи)»:
1. Мозгова Фелікса Броніславівна, учитель біології Червонянської ЗОШ І–ІІ ступенів Вітовської районної ради.
2. Звіздун Ольга Анатоліївна, учитель біології Новосевастопольської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.

Усі учасники Фестивалю отримали дипломи, а переможці – дипломи з відзнакою.

Керівництво інституту висловлює щиру подяку начальникам органів управління освітою місцевого самоврядування, керівникам науково-методичних установ Миколаївської, Южноукраїнськоїї, Баштанської міських рад та відділів освіти Вітовської, Березнегуватської, Снігурівської, Новобузької райдержадміністрацій за активну участь у реалізації обласного екологічного проекту створення «зелених класів» на Миколаївщині «Приєднайся до Дня довкілля» та Федоренку Володимиру Олександровичу, директору Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради, за підтримку у проведенні Фестивалю та створенні належних умов для плідної роботи учасників заходу.

 

http://www.zoofirma.ru/