wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

22 листопада 2018 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організовано педагогічну практику для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів хімії та біології (група 188, куратор – Гордієнко Роман Вікторович) на базі кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Слухачами курсів відвідані: науково-дослідні лабораторії, де проводяться дослідження з мікробіології, клонування рослин тощо, зоологічний музей біологічного факультету. Учителі почули про досягнення одеських науковців у галузі біотехнології, про історію зоологічного музею і, навіть, про переробку пластмас та виготовлення з них різних предметів.

Слухачі курсів, вражені усім побаченим і почутим, виявили бажання привозити до університету своїх учнів на екскурсії.

Інститут щиро дякує кандидату технічних наук, доценту Ямборко Г.В. та співробітникам кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету імені І.І.Мечникова за радушний прийом і змістовні заняття.

http://www.zoofirma.ru/