wrapper

flat facebook32x32    10423 64   

DSC 01914 грудня 2018 року на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки  відбулася презентація  монографії «Орден Бога Сонця: історія та метафізика» завідувача кафедри філософії освіти, теорії та методики суспільствознавчих предметів МОІППО, д. філос. н., професора Галини Лозко.

Захід був приурочений до 110-річчя від дня народження українського філософа, мовознавця і літератора, професора Володимира Шаяна та 75-річчю створеного ним ордену.  Праця знаного релігієзнавця присвячена малодослідженій в історії України темі – боротьбі за політичну і духовну незалежність України. Особливий інтерес викликала ідея ордену як альтернативи політичній партії, яка в українській філософській думці вперше була запропонована на початку ХХ ст. Д. Донцовим і В. Шаяном.

В обговоренні монографії виступили: д. іст. н., професор Юрій Котляр; голова Миколаївської спілки письменників Віра Марущак, завідувач кафедри теорії і методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, д. пед. н. Галина Гич; канд. мед. н., член Національної спілки журналістів України, доцент Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова Ігор Марцінковський та інші. До обговорення також долучилися Вітовсько-Богоявленська козацька громада міста Миколаєва та студенти історичного факультету Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Мистецьке привітання від гостя з м. Борисполя, композитора,  члена Національної спілки журналістів України Вогнедара Шапошникова створило гармонійну атмосферу доброго й приємного спілкування. У фіналі вечора всі присутні виконали патріотичну пісню «Меч Арея» на слова Живосила Лютого, яка вже стала бойовим славенем Українського війська.

http://www.zoofirma.ru/