Графік підготовки вчителів початкових класів 
до роботи в умовах Нової української школи

(І півріччя 2019 року)

1) Проведення навчання вчителів початкових класів (3 клас), які атестуються у 2019 році

 

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

30 січня–15 лютого

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 33

13–15 лютого, 13–15 березня

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 19

20–22 лютого, 20–22 березня

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 22

01–16 квітня

м. Миколаїв

учителі, записані в групу № 75

 

2) Проведення навчання вчителів початкових класів (4 клас) ІІІ сесії (вибіркового модуля «Інноваційні технології Нової української початкової школи»)

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

01–03 лютого

м. Миколаїв

Снігурівський район, Широківська ОТГ,

Новоодеський район

04–08 лютого

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

08–10 лютого

м. Миколаїв

м. Очаків,

Очаківський район,

Куцурубська ОТГ,

Чорноморська ОТГ, Баштанський район,

Баштанська ОТГ

11–15 лютого

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

 

15–17 лютого

м. Миколаїв

Березанський район,

Березанська ОТГ,

Коблівська ОТГ,

Веселинівський район,

Веселинівська ОТГ, Березнегуватський район

18–22 лютого

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

22–24 лютого

м. Миколаїв

Вітовський район,

Воскресенська ОТГ,

Галицинівська ОТГ, Шевченківська ОТГ,

Доманівський район, Доманівська ОТГ,

Мостівська ОТГ, 
Прибузька ОТГ

25 лютого –

01 березня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

01–03 березня

м. Миколаїв

Єланецький район,

Казанківський район, Казанківська ОТГ, Володимирівська ОТГ,

Новобузький район,

Новополтавська ОТГ

11–15 березня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

15–17 березня

м. Миколаїв

м. Вознесенськ,

Вознесенський район,

Бузька ОТГ,

Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ

18–22 березня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

22–24 березня

м. Миколаїв

Миколаївський район,

Веснянська ОТГ,

Михайлівська ОТГ,

Нечаянська ОТГ,

Ольшанська ОТГ,

Радсадівська ОТГ,

інтернатні заклади

 

25–27 березня

м. Первомайськ

м. Первомайськ,

Первомайський район, Кам’яномостівська ОТГ,

Врадіївський район,

Кривоозерський район

28–30 березня

м. Миколаїв

Арбузинський район, Арбузинська ОТГ, Благодатненська ОТГ ,

м. Южноукраїнськ,

Братський район

 

 

3) Проведення навчання вчителів 4 класу ІІІ сесії (вибіркового модуля «Викладання мистецтва в Новій українській початковій школі») –

217 осіб

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

08–10 лютого

м. Миколаїв

м. Южноукраїнськ,

Арбузинський район,

Арбузинська ОТГ,

Благодатненська ОТГ,

Братський район,

Березнегуватський район, Веселинівський район,

Веселинівська ОТГ,

Доманівський район,

Доманівська ОТГ,

Мостівська ОТГ,

Прибузька ОТГ

08–10 лютого

м. Миколаїв

Березанський район,

Березанська ОТГ,

Коблівська ОТГ,

Казанківський район,

Казанківська ОТГ,

Володимирівська ОТГ,

Новобузький район,

Новополтавська ОТГ

15–17 лютого

м. Миколаїв

Вітовський район,

Воскресенська ОТГ,

Галицинівська ОТГ,

Шевченківська ОТГ

 

4) Проведення навчання вчителів початкових класів (4 клас) ІІІ сесії (вибіркового модуля «Викладання фізичної культури в Новій українській початковій школі»)

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

25–27 березня

м. Первомайськ

м. Первомайськ,

м. Южноукраїнськ,

м. Вознесенськ,

Кривоозерський район,

Доманівський район,

Первомайський район

 

03–05 квітня

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

Веселинівський район,

Вітовський район,

Прибузька ОТГ

 

15–17 лютого

м. Миколаїв

Баштанський район,

Баштанська ОТГ,

Єланецький район,

Миколаївський район,

Веснянська ОТГ,

Михайлівська ОТГ,

Нечаянська ОТГ,

Ольшанська ОТГ,

Радсадівська ОТГ

22–24 лютого

м. Миколаїв

Новоодеський район,

м. Очаків,

Очаківський район,

Куцурубська ОТГ,

Чорноморська ОТГ

22–24 лютого

м. Миколаїв

Снігурівський район,

Широківська ОТГ,

м. Первомайськ,

м. Вознесенськ,

Вознесенський район,

Бузька ОТГ,

Дорошівська ОТГ,

Олександрівська ОТГ, Первомайський район, Кам’яномостівська ОТГ

01–03 березня

м. Миколаїв

м. Миколаїв

01–03 березня

м. Миколаїв

м. Миколаїв,

Кривоозерський район

5) Проведення навчання вчителів початкових класів (3 клас) І сесії

Термін проведення

Місце проведення

Район (місто, ОТГ)

01–05 квітня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

05–07 квітня

м. Миколаїв

Снігурівський район,

Широківська ОТГ, 
м. Очаків, 
Очаківський район, 
Куцурубська ОТГ, 
Чорноморська ОТГ

08–12 квітня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

12–14 квітня

м. Миколаїв

Баштанський район, 
Баштанська ОТГ, 
Березанський район,

Березанська ОТГ, 
Коблівська ОТГ

15–19 квітня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

22–26 квітня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

13–17 травня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

17–19 травня

м. Миколаїв

Казанківський район, 
Казанківська ОТГ, Володимирівська ОТГ,

м. Вознесенськ, 
Вознесенський район, 
Бузька ОТГ, 
Дорошівська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ

 

20–24 травня

м. Миколаїв

м. Миколаїв (з 14.50 до 19.10)

24–26 травня

м. Первомайськ

м. Первомайськ,

Первомайський район, Кам’яномостівська ОТГ,

Кривоозерський район, 
Врадіївський район

27–29 травня

м. Миколаїв

Новоодеський район, 
Єланецький район, 
Арбузинський район,

Арбузинська ОТГ, Благодатненська ОТГ, 
Братський район

01–03 червня

м. Миколаїв

м. Южноукраїнськ, 
Воскресенська ОТГ, Галицинівська ОТГ,

Шевченківська ОТГ, 
Доманівський район,

Доманівська ОТГ, 
Мостівська ОТГ, 
Прибузька ОТГ

07–09 червня

м. Миколаїв

Миколаївський р-н, 
Веснянська ОТГ, 
Михайлівська ОТГ, 
Нечаянська ОТГ, 
Ольшанська ОТГ, 
Радсадівська ОТГ,

інтернатні заклади,

додаткова група

14–16 червня

м. Миколаїв

Веселинівський район, 
Веселинівська ОТГ,

Новобузький район, Новополтавська ОТГ,

Березнегуватський район,

Вітовський район